Kazatel | Albatrosmedia.cz
EN
4,0
( 1 )

Kdo je vrah, který se vynořil z minulosti? Oběti přibývají a začíná boj s časem...
Poblíž švédského městečka Fjälbacka je objevena mrtvola ženy. Pod tělem oběti jsou však nalezeny kostry dvou dalších žen, které zmizely před dvaceti lety. Pitva potvrdí, že všechny tři zemřely stejným způsobem. Jde o jednoho vraha, který se z neznámých důvodů na dvacet let odmlčel, nebo někdo původního pachatele napodobuje? Situace se ještě zhorší, když z blízkého kempu beze stopy zmizí sedmnáctiletá dívka. Pátrání po ní je bezúspěšné a policie se obává, že ji potkal stejný osud.

Detailní informace

Žánr detektivka
Číslo dílu 2
Jazyk čeština
Počet stran 360
EAN 9788026701804
Datum vydání 04.08.2014
Věk od 15
Formát 125x205 mm
Nakladatelství MOTTO
Hmotnost 0,351
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

V pobřežních skalách poblíž švédského městečka Fjälbacka je objevena mrtvola ženy. Pod tělem oběti jsou však nalezeny kostry dvou dalších žen, které zmizely před dvaceti lety. Pitva potvrdí, že všechny tři zemřely stejným způsobem. Jde o jednoho vraha, který se z neznámých důvodů na dvacet let odmlčel, nebo někdo původního pachatele napodobuje? Situace se ještě zhorší, když z blízkého kempu beze stopy zmizí sedmnáctiletá dívka. Pátrání po ní je bezúspěšné a policie se obává, že ji potkal stejný osud.

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Další tituly z řady "Detektiv Patrik Hedström"

Uživatelské hodnocení

Pavlína Bratičáková
Kniha je příjemná díky krátkým kapitolám a prolínající se minulostí. Doporučuji pro změnu a relax. I když už člověk ví či tuší kdo je vrah tak kniha se dobře čte. Určitě se podívám i na další knihy spisovatelky.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM

Budete to vědět jako první!

Zajímá Vás, jaký knižní hit právě vychází, na jaké zboží je výhodná sleva, jaká běží soutěž o ceny? Přihlášením k odběru našich e-mailových novinek souhlasíte se zpracováním osobních údajů.