EN

Věřili byste, že cirkusový kůň dovede počítat?

Richard Platt


Neuvěřitelné zajímavosti!
Co, kdo, kdy a jak? Která hudební skladba zcela postrádá zvuk? Jaký trik umožní spolknout meč? Kdo přešel Niagarské vodopády po laně? Kam až sahá historie zábavy? Jak bavili blázni své krále? Na stranách knihy se dozvíte vše o různých způsobech zábavy. Edice Věřili byste, že…. zkoumá způsoby lidské zábavy v průběhu staletí tak, jak jste dosud nezažili!

Detailní informace

Jazyk čeština
Počet stran 48
EAN 9788026601470
Datum vydání 08.04.2013
Věk od 12
Formát 190x246 mm
Nakladatelství EDIKA
Hmotnost 0,14
Typ Kniha
Vazba brožovaná lepená

Co, kdo, kdy a jak? Která hudební skladba zcela postrádá zvuk? Jaký trik umožní spolknout meč? Kdo přešel Niagarské vodopády po laně? Kam až sahá historie zábavy? Jak bavili blázni své krále? Na stranách knihy se dozvíte vše o různých způsobech zábavy.

Lidem se např. líbí hudebníci, kteří hrají na bubny ze sýru, umělci, kteří polykají tekuté olovo, nebo nadšení zápasníci, kteří bojují na život a na smrt v krvavé aréně. To vše je zábava – nebo alespoň bývala. Lidé jsou ochotni stát dlouhé fronty nebo se tlačit, jen aby mohli zhlédnout tolik možných představení, kolik si jen dovedete představit, a ještě více těch, které si představit ani nedovedete. Zábava může být vzrušující, výjimečná, hloupá, a dokonce odpudivá. Zaplatili byste snad za to, abyste mohli slyšet muže, který produkuje národní hymnu prděním?

¨

Edice Věřili byste, že…. zkoumá způsoby lidské zábavy v průběhu staletí tak, jak jste dosud nezažili!

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Uživatelské hodnocení

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM