Nezbedné pohádky | Albatrosmedia.cz
EN

Nezbedné pohádky

Josef Lada

4,0
( 3 )

Známé pohádky naruby očima Josefa Lady!
Veselá knížka, v níž vynikající kreslíř a spisovatel obrátil naruby známé klasické pohádky. V šesti pohádkách se opravdu dějí podivné věci – v povídání O statečné princezně královská dcera Máňa zachraňuje Honzu z pekla, v pohádce O Popelákovi má bohatá vdova tři syny a ten nejmladší se u ní nemá zrovna nejlépe... I v dalších vyprávěních najdete převrácené pohádkové motivy a dočtete se, co všechno vyváděl líný Honza, drak, Budulínek Mandelinka a co se událo v chudém královstvíčku.

Detailní informace

Žánr pohádka
Ilustrátor Josef Lada
Jazyk čeština
Počet stran 144
EAN 9788000029757
Datum vydání 05.03.2012
Věk od 6
Formát 195x255 mm
Nakladatelství ALBATROS
Hmotnost 0,649
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Kniha vyšla poprvé už roku 1946! Dnes ji vydáváme v 10. vydání v Albatrosu.

Veselá knížka, v níž vynikající kreslíř a spisovatel obrátil naruby známé klasické pohádky. V šesti pohádkách se opravdu dějí podivné věci – v povídání O statečné princezně královská dcera Máňa zachraňuje Honzu z pekla, v pohádce O Popelákovi má bohatá vdova tři syny a ten nejmladší se u ní nemá zrovna nejlépe...

I v dalších vyprávěních najdete převrácené pohádkové motivy a dočtete se, co všechno vyváděl líný Honza, drak, Budulínek Mandelinka a co se událo v chudém královstvíčku.

Určitě se vám to bude moc a moc líbit!

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Uživatelské hodnocení

Martina Sedláčková
Hezké a zábavné pohádky, jako malou holku mě pobavily a také byly zfilmované.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM

Budete to vědět jako první!

Zajímá Vás, jaký knižní hit právě vychází, na jaké zboží je výhodná sleva, jaká běží soutěž o ceny? Přihlášením k odběru našich e-mailových novinek souhlasíte se zpracováním osobních údajů.