Vražda v archivu | Albatrosmedia.cz
EN

Vražda v archivu

dvojjazyčná kniha

Aljona Podlesnych


Učte se rusky četbou detektivního příběhu!
Čtenářům se nabízí detektivka, jež se zakládá na skutečných událostech z jednoho ruského města. Autoři doufají, že zejména ve formě detektivního vyprávění se osvojení ruského jazyka stane živým a zajímavým. Kniha tedy obsahuje ruský text a zrcadlový český překlad, komentáře vybraných gramatických jevů, cvičení. Důležitou součástí publikace je audionahrávka namluvená rodilou mluvčí.

Detailní informace

Jazyk ruština
Počet stran 144
EAN 9788026600008
Datum vydání 23.01.2012
Věk od 0
Formát 148x210 mm
Nakladatelství EDIKA
Hmotnost 0,25
Typ Kniha + CD audio, MP3
Vazba brožovaná lepená

Učte se rusky četbou detektivního příběhu

Čtenářům se nabízí současná detektivka, jež se zakládá na skutečných událostech z jednoho ruského města. Detektivní příběh v sobě zahrnuje vše: milostnou roztržku, přátelství, otázky rodinných vztahů a výchovy dětí a samozřejmě nečekané zvraty událostí. Okolnosti činu se čtenáři nesdělují ve vší úplnosti a otevřenosti až do závěru vyšetřování. Místo toho čtenář prochází průběhem vyšetřování a dostává možnost si v každé fázi vytvořit vlastní verzi a vyhodnotit daná fakta.

Autoři doufají, že zejména ve formě detektivního vyprávění se osvojení ruského jazyka stane živým a zajímavým. Právě z tohoto důvodu je text knihy zpracován následujícím způsobem:

- ruský text se nachází na levé straně, na pravé pak čtenář najde český zrcadlový překlad, který mu má pomoci pochopit originální ruský text;

- každá kapitola končí oddílem s názvem „Komentáře a cvičení“, který obsahuje test na pochopení přečtené části, vysvětlení vybraného gramatického jevu i s cvičením, překlad ustálených slovních spojení, která se v textu vyskytla. V závěru najde čtenář zajímavé informace o rysech ruské jazykové kultury, které se v učebnicích ruštiny běžně neuvádějí;

- důležitou součástí publikace je audionahrávka v ruském jazyce, namluvená rodilou mluvčí.

CD obsahuje nahrávky ve formátu MP3.

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Uživatelské hodnocení

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM