EN

Vrcholná Republika: Série předcházející seriálu Akolytka z Disney+

Vydejte se do zlaté éry Jediů s řadou knih, jejichž děj předchází událostem ze seriálu Akolytka. Najdete tu vše – od komiksů přes young adult příběhy až po dobrodružné romány, díky kterým dostane celý seriál hlubší rozměr.
Navíc se slevou 20 % a sadou receptů jako dárek.

Nový seriál z Disney+ Akolytka se odehrává zhruba 100 let před událostmi filmu Star Wars: Epizoda I – Skrytá Hrozba. Tuto éru lze označit jako pozdní část zlatého věku Republiky, kterou vám do nejmenších podrobností představí románová a komiksová řada Vrcholná Republika. Zavede vás do doposud neprobádaného období a poznáte v ní nejen nové postavy, ale také probouzející se zlo, které rytíři Jedi nemohou brát na lehkou váhu.

Vzhledem ke svému časovému zasazení je Vrcholná Republika skvělým začátkem pro všechny, kteří si k vesmíru Star Wars teprve hledají cestu.

šestidílné románové sérii se seznámíte s hrozbou v podobě tajemných nájezdníků známých jako Nihilové a budete čelit nebezpečím, která by mohla uvrhnout do temnoty celou galaxii. Dvoudílná komiksová série ukazuje vzkvétající Republiku ve všech barvách, včetně šíření nového děsivého nepřítele. A mladší fanoušci zase mohou sáhnout po obrázkové dětské knize Star Wars – Vrcholná republika – Příběhy před usnutím, ve které potkají Burryagu, wookieeského člena řádu Jedi.

Nechť vás při výběru toho pravého čtení provází síla!

Akce platí do 31. 8. 2024 nebo do vyprodání zásob.


NAPIŠTE NÁM