Albatrosmedia.cz - knihy, internetové knihkupectví
EN
Seznamte se s knihami nakladatelství DOMINO

Seznamte se s knihami nakladatelství DOMINO

Knihy z Domina v srpnu s 20% slevou Pod vlajkou Albatros Media a.s. zakotvila další nakladatelská značka. Ostravské DOMINO je specialistou na thrillery a detektivky. A taky na knihy, které stojí za to číst. Vybrat si z široké nabídky výborného čtení vám pomůže tým redakce Domina. V srpnu si knihy z Domina navíc můžete pořídit výhodně se slevou 20 %.

Suverénně nejprodávanější knihou Domina v roce 2018 byla kniha povídek Neobvyklý typ (něco málo povídek) hollywoodského herce Toma Hankse. Jeho literární prvotina sklidila po celém světě pozitivní hodnocení. Soubor Hanksových povídek do češtiny mistrně převedl pan Vladimír Medek a kniha je opatřena originální obálkou z dílny studia Tomski&Polanski. Pokud vybrat jednu knihu z Domina, tak rozhodně tuhle.

Naše šéfredaktorka Karin by se přimluvila a zároveň vřele doporučila epický román Madona z hor. Velkolepě vylíčený životní příběh Marii Vittorii začíná na počátku dvacátých let dvacátého století v italských horách, kde drsná dřina a neochvějná víra utvářejí celý lidský život. Je to kniha plná pravé Itálie, omamných vůní, pokrmů, vášně, a především lidské síly jít dál, i když je život k neunesení.

Jedním z klíčových autorů Domina je americký bestsellerista Michael Connelly, bývalý reportér Los Angeles Times, nositel Pulitzerovy ceny a autor celosvětově úspěšné série s detektivem Harrym Boschem. Pokud se i vy chcete seznámit s tímto svéhlavým detektivem, nejlepší je sáhnout po knize Černá ozvěna, ve které se s ním seznamujeme. Tuhle vám doporučuje i „domiňácká“ redaktorka Dana.

Kolegyně Petra by ráda upozornila na loňský titul Hvězda Severu. Špičkový thriller z pera britského autora D. B. Johna z prostředí Severní Koreje přináší mrazivý příběh zasazený do skutečných korejských reálií, zajímavou zápletku a neopakovatelnou thrillerovou linku. Autor při psaní čerpal z vlastních zkušeností z pobytu v Severní Koreji a stvořil napínavý příběh, při kterém místy zapomenete dýchat.

Britská autorka C. L. Taylor je pověstná svými propracovanými postavami s rozvinutou psychologií. Její psychothrillery patří mezi to nejlepší, co v tomto žánru momentálně vychází. Důkazem je i to, že ve Velké Británii překročil počet jejich prodaných knih magickou hranici 1 milionu výtisků. Novinka Spánek, při které rozhodně neusnete, je již šestou česky vydanou knihou této autorky a doporučuje ji kolegyně Zuzka.

A nakonec jeden společný tip za celou redakci. Nadějný americký autor J. D. Barker své kvality prokázal hned prvním románem, za který byl nominován na Cenu Brama Stokera. Vzápětí ohromil svět „thrillerem desetiletí“, který zahraniční kritika označila za „dokonalý mix Mlčení jehňátek a filmu Sedm“. V něm na scénu přivádí vraha přezdívaného Opičák, který se vryje do pozornosti každého čtenáře. V současné chvíli si můžete přečíst první dva díly zamýšlené trilogie Čtvrtá opice a Pátá oběť a všichni doufáme, že poslední díl na sebe nenechá dlouho čekat…

NAPIŠTE NÁM

Budete to vědět jako první!

Zajímá Vás, jaký knižní hit právě vychází, na jaké zboží je výhodná sleva, jaká běží soutěž o ceny? Přihlášením k odběru našich e-mailových novinek souhlasíte se zpracováním osobních údajů.