Černá ozvěna | Albatrosmedia.cz
EN

Černá ozvěna

Michael Connelly


První případ Harryho Bosche
Román Černá ozvěna, jehož reedice v novém překladu vychází po 20 letech, je prvním případem dnes už kultovního detektiva Harryho Bosche. Mrtvý muž nalezený u odpadní výpustě Mulhollandské přehrady je Harryho spolubojovník z vietnamské války. Říkalo se jim tunelové krysy. Pátrání ho zavede do změti temných tunelů pod městem, kde v něm ožijí všechny dávné válečné hrůzy. Jedině tam ale může rozplést síť organizovaných zločinců a překupníků drog, jimž nahoře napomáhají zkorumpovaní státní úředníci.

Detailní informace

Žánr detektivka
Číslo dílu 1
Jazyk čeština
Řada Harry Bosch
Počet stran 456
EAN 9788074983207
Datum vydání 15.04.2019
Věk od 15
Formát 130x205 mm
Nakladatelství Domino
Edice Napětí
Hmotnost 0,541
Typ Kniha
Vazba vázaná s pap. potahem s lam. přebalem

"Dnes už kultovní detektiv Harry Bosch se představil čtenářům v roce 1992 a brzy se přiřadil k řadě nejslavnějších postav americké tvrdé školy, jakými jsou například Phil Marlowe nebo Steve Carella. Černá ozvěna, jejíž reedice ve zcela novém překladu právě vychází, je Boschovým prvním případem.

Mrtvý muž nalezený u odpadní výpustě Mulhollandské přehrady je pro Harryho mnohem více než jen další položka do statistiky obětí trestných činů. S Billym Meadowsem sloužil ve vietnamské válce; tunelové krysy se jim říkalo. Společně prošli peklem. A teď jako by se měla historie opakovat. Tedy alespoň pro Harryho.

Pátrání ho zavede do změti temných tunelů pod městem, kde v něm ožijí všechny dávné válečné hrůzy. Jedině tam ale může rozplést síť organizovaných zločinců a překupníků drog, jimž nahoře napomáhají zkorumpovaní státní úředníci."

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Další tituly z řady "Harry Bosch"

Uživatelské hodnocení

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM

Budete to vědět jako první!

Zajímá Vás, jaký knižní hit právě vychází, na jaké zboží je výhodná sleva, jaká běží soutěž o ceny? Přihlášením k odběru našich e-mailových novinek souhlasíte se zpracováním osobních údajů.