Albatrosmedia.cz - knihy, internetové knihkupectví
EN
Předobjednejte si novou knihu Karin Krajčo Babinské

Předobjednejte si novou knihu Karin Krajčo Babinské

Chcete se vydat na cestu za sny? Pak pro vás máme skvělý tip jak na to: s novou knížkou Karin Krajčo Babinské! Novinka Za sny vychází už 15. listopadu a vy si ji můžete již nyní předobjednat. Využijete-li do 15. listopadu slevový kód ZASNY, garantujeme vám nejen slevu, ale navíc i poštovné zdarma. A to už je snová nabídka :)

V knize Za sny potkáte muže, kterého vlastní způsob života dohnal na samé dno, a ženu překypující sice energií a radostí ze života, ale ukrývající osudové tajemství. Jejich náhodné setkání jim zcela změní životy. Vydávají se na společnou cestu bez cíle, aby nalezli ten nejcennější poklad.

Autorka emotivně vypráví o lásce a znovuzrození. O naději, že jsme schopni dojít ke štěstí, jakkoli složité se to může zdát. O cestě za sny.

Karin Krajčo Babinská vystudovala na FAMU obor filmová a televizní režie. Po škole se řadu let živila natáčením reklamních spotů. Natočila dva celovečerní filmy - Pusinky a Křídla Vánoc. Režírovala nejúspěšnější klipy kapely Kryštof a také jejich velké koncertní show, včetně té největší na Strahově pro 70 tisíc fanoušků. Se svým manželem Richardem Krajčem žije v domě plném kytar, koček a psů. V roce 2016 založila hojně navštěvovaný blog Kecy, kecy, kecičky. O rok později jí vyšla stejnojmenná kniha a Karin se stala úspěšnou spisovatelkou.

Román Za sny je jejím druhým knižním počinem. Předobjednejte si ho již nyní.

 


knihy karin krajčo babinské

NAPIŠTE NÁM

Budete to vědět jako první!

Zajímá Vás, jaký knižní hit právě vychází, na jaké zboží je výhodná sleva, jaká běží soutěž o ceny? Přihlášením k odběru našich e-mailových novinek souhlasíte se zpracováním osobních údajů.