Albatrosmedia.cz - knihy, internetové knihkupectví
EN
Pohádkové království se připojilo na internet...

Pohádkové království se připojilo na internet...

Populární youtuber Kovy vydává moderní iPohádku!

Za devatero horami a devatero řekami došlo k pořádným změnám! Král najde všechnu potřebnou moudrost na Králopedii a královna vybírá na Rodičinderu nápadníky pro princeznu, která miluje Amy Winehouse. Zkrátka i do pohádkové říše dorazil pokrok – v iPohádce od populárního youtubera Kovyho zjistíte, co všechno to způsobilo.

Karel „Kovy“ Kovář v chytré pohádce nenuceně propojil tradiční pohádkové motivy s moderními technologiemi. Rozumět jí budou jak mladí, tak dospělí, protože věrně odráží stav současného světa, v němž technologie ovlivňují skoro vše, co děláme.

„Zatímco se v rytířském sále vášnivě debatovalo o dalším postupu, na Pověstitteru vypuklo nevídané šílenství. Hashtag ‚drak‘ byl na špičce trendů, videí se zlověstným obrysem létajícím po obloze zalité rudým svitem přibývalo a vedla se vášnivá diskuze o tom, která z hlav bude nejděsivější a která naopak nejvíc sexy. Anagram představil dračí selfie filtr a na královnině oblíbeném Pohádkozonu se o první příčku v prodejnosti utkaly hasicí přístroj a solární rušička draků. Oba šly doslova na dračku.“ – Karel „Kovy“ Kovář

NAPIŠTE NÁM