Karel Kovy Kovář: iPohádka | Albatrosmedia.cz
EN

Karel Kovy Kovář: iPohádka

Karel Kovář

4,8
( 58 )

Novodobá pohádka z pera známého youtubera Kovyho
Co se stane, když se pohádkové království připojí k internetu? Odpověď čeká nejen za devatero horami a devatero plastem znečištěnými řekami, ale i v této knize! Buďte připraveni na vše, jen ne na tradiční pohádku. Král Bořivoj III. Připojený a jeho choť Ljuba IV. musí provdat svou dceru Amálii. Během jedné noci ale oba zmizí a nad královstvím krouží drak. Zlo se probouzí. A překvapivě úplně jinde, než by ho princezna se svými kamarádkami čekaly.

Detailní informace

Žánr pohádka
Jazyk čeština
Počet stran 184
EAN 9788026509011
Datum vydání 14.11.2019
Věk od 10
Formát 145x205 mm
Nakladatelství BIZBOOKS
Hmotnost 0,409
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Děti i dospělí, odložte mobily a ponořte se do první české (možná i světové) internetové pohádky. Ideální bude, když si ji přečtete v papírové knížce, protože jsou tam krásné ilustrace, které celému příběhu dodávají tu nejpohádkovější atmosféru.

Kovy umí nejen točit videa a tančit, ale také psát pohádky!

Co se stane, když se pohádkové království připojí k internetu? Odpověď čeká nejen za devatero horami a devatero plastem znečištěnými řekami, ale i v této knize! Buďte připraveni na vše, jen ne tradiční pohádku. Král Bořivoj III. Připojený a jeho choť Ljuba IV., vévodkyně ze Swiperightova musí provdat svou dceru Amálii. Během jedné noci ale oba zmizí a nad královstvím krouží drak. Zlo se probouzí. A překvapivě úplně jinde, než by ho princezna se svými kamarádkami – dcerou krejčího Elvírou a vlivnicí Markétou, jejíž vaření elixírů sledují na sítích desetitisíce – čekaly.

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Video

Uživatelské hodnocení

Kateřina Feglerová
Fajn kniha!!

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM