Albatrosmedia.cz - knihy, internetové knihkupectví
EN
Oblíbený hrdina Eragon se vrací v nových příbězích Christophera Paoliniho

Oblíbený hrdina Eragon se vrací v nových příbězích Christophera Paoliniho

Vstupte do fantastického světa Alagaësie a prožijte nová dobrodružství s odvážným Eragonem a jeho dračicí Safirou!

Christopher Paolini splnil velké přání všem fanouškům bestsellerové série Odkaz Dračích jezdců. Ve své novince Poutník, čarodějnice a červ se opět vrací do kouzelného světa Alagaësie a vypráví o dalších osudech oblíbeného hrdiny Eragona a jeho dračice Safiry, které už dobře známe z Paoliniho předchozích knih: Eragon, Eldest, Brisingr a Inheritance.

Už je to rok, co Eragon opustil Alagaësii, aby vyhledal vhodný domov k založení nové generace Dračích jezdců. Teď se potýká s nekonečnou záplavou úkolů: výstavbou pevnosti, dohadováním s dodavateli, hlídáním dračích vajec, jednáním s bojovnými urgaly a povýšenými elfy. Vytržení z každodenní rutiny však nabídne vidění Eldunarí, nečekaná návštěva a také vzrušující urgalská pověst, jež mnohé změní.

Christopher Paolini je jedním z nejprodávanějších autorů fantasy literatury. Jeho knížky byly přeloženy do více než 40 světových jazyků a ve světě se jich prodalo přes 35 milionů kusů. V České republice si dračí sága našla také spoustu příznivců, prodalo se kolem 370 000 výtisků. První verzi Eragona – tedy knihy, která z Paoliniho okamžitě udělala celosvětovou hvězdu, napsal autor v 15 letech.

Paoliniho nové příběhy z Alagaësie vydává nakladatelství Fragment ve vynikajícím překladu Zdíka Duška.

NAPIŠTE NÁM