Albatrosmedia.cz - knihy, internetové knihkupectví
EN
Oblíbený hrdina Eragon se vrací v nových příbězích Christophera Paoliniho

Oblíbený hrdina Eragon se vrací v nových příbězích Christophera Paoliniho

Vstupte do fantastického světa Alagaësie a prožijte nová dobrodružství s odvážným Eragonem a jeho dračicí Safirou!

Christopher Paolini splnil velké přání všem fanouškům bestsellerové série Odkaz Dračích jezdců. Ve své novince Poutník, čarodějnice a červ se opět vrací do kouzelného světa Alagaësie a vypráví o dalších osudech oblíbeného hrdiny Eragona a jeho dračice Safiry, které už dobře známe z Paoliniho předchozích knih: Eragon, Eldest, Brisingr a Inheritance.

Už je to rok, co Eragon opustil Alagaësii, aby vyhledal vhodný domov k založení nové generace Dračích jezdců. Teď se potýká s nekonečnou záplavou úkolů: výstavbou pevnosti, dohadováním s dodavateli, hlídáním dračích vajec, jednáním s bojovnými urgaly a povýšenými elfy. Vytržení z každodenní rutiny však nabídne vidění Eldunarí, nečekaná návštěva a také vzrušující urgalská pověst, jež mnohé změní.

Christopher Paolini je jedním z nejprodávanějších autorů fantasy literatury. Jeho knížky byly přeloženy do více než 40 světových jazyků a ve světě se jich prodalo přes 35 milionů kusů. V České republice si dračí sága našla také spoustu příznivců, prodalo se kolem 370 000 výtisků. První verzi Eragona – tedy knihy, která z Paoliniho okamžitě udělala celosvětovou hvězdu, napsal autor v 15 letech.

Paoliniho nové příběhy z Alagaësie vydává nakladatelství Fragment ve vynikajícím překladu Zdíka Duška.

NAPIŠTE NÁM

Budete to vědět jako první!

Zajímá Vás, jaký knižní hit právě vychází, na jaké zboží je výhodná sleva, jaká běží soutěž o ceny? Přihlášením k odběru našich e-mailových novinek souhlasíte se zpracováním osobních údajů.