Albatrosmedia.cz - knihy, internetové knihkupectví
EN
Netradiční pohled populárního českého moderátora na byznys, život a vztahy

Netradiční pohled populárního českého moderátora na byznys, život a vztahy

Jan Kraus není jen populární herec a moderátor. Má také hodně zkušenosti s byznysem…

S manželkou Janou ještě za komunistů podnikal v keramice, pak bez jakýchkoliv zkušeností s minimální znalostí angličtiny organizoval pro Italy stavební veletrh v Praze. Poté rozjel velký byznys v oblasti účetnictví, aby si nakonec uvědomil, že jeho parketa je herectví potažmo moderování...

Knížka Jan Kraus: Můj soukromý buzynes je o veškerém Janově byznysu. O tom, který dělal ve škole, na jízdárně, s otcem, s vojáky, s první ženou, s bytem, s computerem, s Italy, s divadlem i s televizí.

„Nejsem a nechtěl jsem být byznysmenem. Ale byznys mi pořád lezl do života. Buď proto, že nebylo na živobytí, nebo proto, že padl komunismus. Pokaždé mi výrazně změnil život. Byznys nejsou jen příjmy, výdaje, zisky atd. Ale především příběh, který chodí s ním,“ vysvětluje Jan Kraus. Jeho kniha tak není o byznysu, je to kniha o životě a vztazích.


Mohlo by vás také zaujmout...

Budete to vědět jako první!

Zajímá Vás, jaký knižní hit právě vychází, na jaké zboží je výhodná sleva, jaká běží soutěž o ceny? Přihlášením k odběru našich e-mailových novinek souhlasíte se zpracováním osobních údajů.