Albatrosmedia.cz - knihy, internetové knihkupectví
EN
Když žena neví, jak dál, jsou tu pro ni Kamarádky!

Když žena neví, jak dál, jsou tu pro ni Kamarádky!

Určitě ten pocit znáte – nikdo vám nerozumí, nechápe vaše starosti a problémy. Není nikdo, kdo by vám mohl poradit, a tak si připadáte na všechno tak nějak sama. Ale s novou edicí Kamarádky kamarádkám se to změní!

V knihách z této jedinečné edice najdete spoustu vtipných postřehů a tipů, jak přežít různé životní etapy, a to od žen, které si tím samým prošly před vámi a leccos se naučily. Své zážitky a poznatky nyní s humorem a nadsázkou předávají dál právě v nové edici Kamarádky kamarádkám.

Každá těhotná žena prochází na začátku střídáním nálad, pomalu se smiřuje s tím, že budoucího tatínka už nemůže vyměnit a že maminka to se všemi svými zaručenými radami myslí opravdu dobře. O tom, jak toto období prožívala manželka známého českého režiséra Ondřeje Trojana Bára Trojanová se dozvíte v prvním díle Deník rostoucího bříška.

A když tohle všechno ve zdraví přežijete, uběhne pár let a najednou před vámi místo vašeho děťátka stojí podivný tvor, se kterým je každá domluva marná. „Klid, matko!“ Na tuhle odpověď si koukejte rychle zvyknout. A taky na „„a co jako,“ případně „vo co de“. Jak s nadhledem zvládnout pubertu svých drahých potomků vám ve druhém díle Puberťák. Jak se nezbláznit a přežít poradí Klára Mandausová

Věčný problém s nadbytečnými kily je tématem třetího dílu Jak zhubnout těch blbých 6 kilo. O své tipy se s vámi podělí Barbora Topinková, autorka knihy Z lehu k běhu. Pod jejím vtipným vedením zjistíte, jak se zbavit šesti dietních hříchů, a naučíte se u hubnutí myslet hlavou. Už teď jste bohyně, jasné? Ale můžete se stát navíc i bohyní o dvě čísla skladnější…

 

 

NAPIŠTE NÁM

Budete to vědět jako první!

Zajímá Vás, jaký knižní hit právě vychází, na jaké zboží je výhodná sleva, jaká běží soutěž o ceny? Přihlášením k odběru našich e-mailových novinek souhlasíte se zpracováním osobních údajů.