Albatrosmedia.cz - knihy, internetové knihkupectví
EN
Další tipy na májové čtení

Další tipy na májové čtení

Jestli jste si z našich květnových novinek zatím nevybrali, máme pro vás další várku zaručených tipů:

Proč má smysl přijímat výzvy a nikdy se nevzdávat vám vysvětlí Miky Škoda v knize Můžeš (po)dělat cokoli. Sám totiž procestoval více než čtyřicet zemí, vystudoval dvě vysoké školy, založil dvě firmy a mezitím se několikrát dostal do pořádného průšvihu. Třeba když potkal medvěda nebo když prodělal první statisíce.

O své bláznivé cestě na 35 let starém tuk-tuku z Bangkoku domů na Moravu vám s humorem a nadsázkou povypráví cestovatel a dobrodruh Tomáš Vejmola v knize Tomík na cestách. Cestoval přes Myanmar, Indii, Nepál, Írán, Turecko a další země, dokud po 13 000 kilometrech nedorazil do roka a do dne do České republiky.

„Stálo vůbec za to zakládat republiku? Tuto a mnohé další zajímavé otázky položil moderátor pořadu Historie.cs Vladimír Kučera a Karel Kučera významných osobnostem různých oborů, mezi nimiž jsou Petr Pithart, Karel Schwarzenberg, Jan Rychlík či Kateřina Tučková i naši sousedé z Polska či Slovenska. Jejich odpovědi si přečtete v publikaci Stálo to za  to?

Zamilovali jste si Deníky malého poseroutky alias Grega? Pak se máte na co těšit. Nyní totiž můžete nahlédnout do osobního deníčku Gregova nejlepšího kamaráda Rowleyho Jeffersona. V Deníku báječného kamaráda píše Rowley o svých vlastních zkušenostech a souhlasil také s rolí Gregova životopisce.

Těm nejmenším čtenářům zajisté učaruje nádherně ilustrovaná kniha Chrise Riddela Pan Podpostel, ve které se seznámíte s malým Jeníkem, který v noci zažívá velké dobrodružství s nečekanými nočními návštěvníky ze světa fantazie...

Mary E. Pearsonová, autorka Kronik pozůstalých, vás zve do Ballengerovy říše, kde se schyluje k bitvě o trůn. V prvním dílu nové série Zlodějský tanec se spolu s vyhlášenou zlodějkou Kazi vydáte na misi s cílem odhalit pravdu…

NAPIŠTE NÁM

Budete to vědět jako první!

Zajímá Vás, jaký knižní hit právě vychází, na jaké zboží je výhodná sleva, jaká běží soutěž o ceny? Přihlášením k odběru našich e-mailových novinek souhlasíte se zpracováním osobních údajů.