EN

Zlodějský tanec

Mary E. Pearsonová


Syn předurčený vládnout, zlodějka odhodlaná odkrýt pravdu. Nová série od autorky Kronik pozůstalých
Když zemře král Ballengerovy říše, jeho syn Jase se stává novým vládcem. Okolní říše však nehodlají tolerovat jeho panování, které se řídí vlastními pravidly. Na obzoru se objevuje mladá královna Vendy, která je odhodlaná vše změnit. Na tajnou misi vyšle bývalou vyhlášenou zlodějku Kazi. Ta když narazí na nového vládce Jase, rozhodne se chopit příležitosti. Oba jsou společně vrženi do vírů událostí, které nemohou ovlivnit.
Jiné dostupné formáty:

Detailní informace

Číslo dílu 1
Jazyk čeština
Původní název Dance of Thieves
Původní jazyk angličtina
Překladatel Jana Jašová
Počet stran 448
EAN 9788075447890
Datum vydání 20.05.2019
Věk od 12
Formát 145x205 mm
Nakladatelství COOBOO
Hmotnost 0,677
Typ Kniha
Vazba vázaná s pap. potahem s lam. přebalem

Když zemře král Ballengerovy říše, jeho syn Jase se stává novým vládcem. Okolní království však nehodlají tolerovat jeho panování, které se řídí vlastními pravidly. Na obzoru se objevuje mladá královna Vendy, která je odhodlaná vše změnit. Na tajnou misi vyšle bývalou vyhlášenou zlodějku Kazi. Ta když narazí na nového vládce Jase, rozhodne se své plány změnit. Oba jsou společně vrženi do vírů událostí, které nemohou ovlivnit.

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Video

Další tituly z řady "Zlodějský tanec"

Hodnocení čtenářů

Milena Kvapilová
Vynikajici. Rada jsem se vratila do sveta Falesneho polibku. Pribeh je opet velice ctivy, napinavy, malo predvidatelny. A je v nem i ocekavana davka romantiky, bez te by to neslo. Jdu rovnou na pokracovani.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
Autor knihy
Mary E. Pearsonová

Mary E. Pearsonová

Mary E. Pearsonová je autorkou několika velmi úspěšných knih. Již odmala chtěla být spisovatelkou, což se jí podařilo, neboť psaní knih se věnuje na plný úvazek. Žije v Carlsbadu v Kalifornii společně se svým manželem a dvěma zlatými retrívry. Napsala již několik úspěšných knih, ale proslavila ji především série Falešný polibek.
Zobrazit profil autora

Recenze

bookhunter5.wordpress.com - Zlodějský tanec

„…opravdu smekám, smekám a ještě jednou smekám, neboť autorka nasadila laťku velmi vysoko. A já se již nemůžu dočkat, jak skvělý bude další díl této série. Snad se ho dočkám co nejdříve!...“

Databazeknih.cz - Zlodějský tanec!

„…Musím říct, že mi Kazi přirostla k srdci. Už od první stránky jsem si ji velmi oblíbila a po celou dobu jí fandila. Soucítila jsem s její bolestivou minulostí, obdivovala její mimořádné zlodějské schopnosti a držela jí palce při všech krocích, které plánovala. Líbilo se mi na ní, že i když byla v jednu chvíli ve velmi nepříznivé situaci a karty nehrály v její prospěch, tak si dokázala poradit a ...
NAPIŠTE NÁM