EN

Tipy na dárky ke dni dětí se slevou 20 %

Naše knihy

Vybrané série | edice

O čem se mluví

Aktuality

Jak dát tělu to nejlepší v dnešní uspěchané době?

Margit Slimáková je specialistka na zdravotní prevenci a výživu. Vystudovala farmacii a dietologii, využívá osvědčené poznatky ze všech oblastí medicíny, věnuje se poradenství a osvětě, publikační i přednáškové činnosti. Komentuje téma zdravé výživy a životního stylu v médiích a založila a vede 1. český think tank Globopol věnující se tématům zdravotní prevence a výživy.  I s jeho pomocí prosazuje kvalitnější výživu ve školách a také nemocnicích. To vše nyní zužitkovala ve své knize Velmi osobní kniha o zdraví.

V osmi kapitolách se v ní dočtete třeba to, jak zvládat jídlo, kariéru, rodinu, péči o sebe, kritiku, věk a chuť na čokoládu nebo jak dobíjet energii. Text knihy je navíc prošpikovaný osobními příběhy autorky. Ukazuje její cestu za zdravým a pohodovým životním stylem a možná, že inspiruje i vás.

„Základem zdraví podle mne není farmakoterapie, ale kvalitní strava, zdravý životní styl a dobra nálada. Problémy jsou proto, aby se řešily a život je hra, tak si jej užívejte.“ (Margit Slimáková)


Protože romantiky není nikdy dost...

Pokud patříte k těm, kdo si rádi vychutnají krásný romantický příběh, ve kterém to zkrátka nemůže dopadnout jinak než dobře, neměla by vám uniknout naše nová edice.

Budete to vědět jako první!

Zajímá Vás, jaký knižní hit právě vychází, na jaké zboží je výhodná sleva, jaká běží soutěž o ceny? Přihlášením k odběru našich e-mailových novinek souhlasíte se zpracováním osobních údajů.