EN

💥POUZE DNES💥 Zadejte kód VIKEND100 a získáte slevu 100 Kč při nákupu nad 500 Kč

Na operu s italštinou. All’opera in Italiano

All’opera in Italiano

Stefano Baldussi


Učte se italštinou zábavnou formou!
Kniha je určena pokročilým studentům italštiny, kteří si chtějí zábavným způsobem rozšířit své znalosti tohoto jazyka. Obsahuje výběr z nejznámějších operních árií, jako je např. Tosca, Aida nebo Don Giovanni. Může být užitečnou pomůckou pro zpestření výuky jak při samostudiu, tak v hodinách s lektorem. V publikaci najdete operní árie s překladem, komentáře gramatických a lexikálních jevů, cvičení s klíčem a CD ve formátu MP3, na kterém najdete libreta a slovíčka namluvená rodilými mluvčími.

Detailní informace

Jazyk italština
Počet stran 104
EAN 9788026600312
Datum vydání 21.05.2012
Věk od 15
Formát 148x210 mm
Nakladatelství EDIKA
Hmotnost 0,185
Typ Kniha + CD audio, MP3
Vazba brožovaná lepená

Kniha je určena pokročilým studentům italštiny, kteří si chtějí zábavným způsobem rozšířit své znalosti tohoto jazyka. Obsahuje výběr z nejznámějších operních árií od Mozarta, Verdiho, Pucciniho a Rossiniho, jako je např. Tosca, Aida nebo Don Giovanni. Může být užitečnou pomůckou pro zpestření výuky jak při samostudiu, tak v hodinách s lektorem.

V publikaci najdete:

- deset nejznámějších operních árií s překladem

- komentáře gramatických a lexikálních jevů

- cvičení s klíčem

Součástí publikace je také CD ve formátu MP3, na kterém najdete libreta a slovíčka namluvená s přednesem rodilými mluvčími.

Na operu s italštinou je první knihou pro připravovanou řadu italských dvojjazyčných knih. Věříme, že se s naší učebnicí nejen zábavnou formou zdokonalíte v italštině, ale zároveň se ponoříte do světa nesmrtelné opery!

Hodnocení čtenářů

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM