Nemluvte Czenglicky | Albatrosmedia.cz
EN

Nemluvte Czenglicky

Zbavte se nejčastějších chyb v angličtině

Catherine Land

5,0
( 1 )

Vyhněte se zbytečným chybám v angličtině!
Titul je určen pro středně i více pokročilé. Zbaví vás čengličtiny. Pomůže napravit typické chyby a pochopíte díky němu širší význam anglických slov i způsob, jakým se užívají. Obsahuje celkem 50 kapitol - každá se zabývá skupinou chyb, kde působí vliv češtiny. Polovina je o falešných přátelích, kde slova stejně znějí, ale skrývají význam odlišný, a polovina o slovech snadno zaměnitelných.

Detailní informace

Jazyk angličtina
Počet stran 296
EAN 9788025135198
Datum vydání 31.10.2011
Věk od 0
Formát 130x190 mm
Nakladatelství EDIKA
Hmotnost 0,35
Typ Kniha
Vazba brožovaná lepená

Titul je určen pro středně i více pokročilé. Zbaví vás „čengličtiny“. Pomůže napravit typické chyby a pocznáte díky němu i širší význam anglických slov i způsob, jakým se užívají. Obsahuje celkem 50 kapitol - každá se zabývá skupinou chyb, kde působí vliv češtiny. Polovina je o „falešných přátelích“, kde slova stejně znějí, ale skrývají význam odlišný, a polovina o slovech snadno zaměnitelných.

Obě části zahrnují česky psané definice, příklady, kolokace, upozornění na obtížnou výslovnost a rady pro správné používání anglických výrazů. U nepravidelných sloves uvádíme minulý čas a příčestí minulé, u přídavných jmen druhý a třetí stupeň, příklady pak ilustrují užití slova s ohledem na překlad. Řešení na konci umožní kontrolovat správné odpovědi. Anglický rejstřík obsahuje všechna anglicka hesla.

Uživatelské hodnocení

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM