EN

Som mačička Pusheen (slovensky)

Claire Belton


Pusheen – určite ju poznáte. Zistite, nad čím táto bucľatá strakatá mačička spokojne pradie a prečo sa do nej zamilovali tisícky ľudí na celom svete.
Pusheen je svetoznáma micka, ktorá sa netají tým, že rada papká, spí, oblizuje sa a tvári sa roztomilo. Svojimi zábavnými grifmi neustále rozosmieva všetkých facebookových nadšencov. Na stránkach tejto knižky znovu potvrdí, že s ňou nikdy nie je nuda!

Detailní informace

Jazyk slovenština
Původní název I am Pusheen the Cat
Původní jazyk angličtina
Překladatel Martin Polakovič
Počet stran 192
EAN 9788056640777
Datum vydání 26.07.2024
Věk od 8
Formát 130x200 mm
Nakladatelství COOBOO
Typ Kniha
Vazba brožovaná lepená

Pusheen je svetoznáma micka, ktorá sa netají tým, že rada papká, spí, oblizuje sa a tvári sa roztomilo. Svojimi zábavnými grifmi neustále rozosmieva všetkých facebookových nadšencov. Na stránkach tejto knižky znovu potvrdí, že s ňou nikdy nie je nuda! Okrem najpopulárnejších obrázkov, na ktorých vrtí chvostíkom a natriasa sa, tu objavíte množstvo ďalších veselých situácií, pri ktorých sa určite pobavíte.

Zistite, nad čím táto bucľatá strakatá mačička spokojne pradie a prečo sa do nej zamilovali tisícky ľudí na celom svete.

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Další tituly z řady "Mačička Pusheen (SK)"

Hodnocení čtenářů

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
Autor knihy
Claire Belton

Claire Belton

Claire Beltonová je výtvarnice, ilustrátorka i podnikatelka. Žije na předměstí Chicaga se svým přítelem a kočkou Stormy. Ráda se věnuje všelijakému umění, pije čaj a cestuje. V minulosti vytvořila ilustrace pro klienty jako Tokyopop, Official U.S. Playstation Magazine nebo Amaranth Games. Je autorkou světoznámé kreslené kočičky Pusheen, která se proslavila gifovými obrázky na Facebooku.
Zobrazit profil autora
NAPIŠTE NÁM