EN

Hlasy ozvěny

Průvodce zbloudilou myslí

Barbora Mlezivová


Průvodce myslí obyčejného člověka, který si občas přijde nepochopený nejen okolím, ale i sám sebou. Důkaz, že být někdy ztracený není divné ani špatné.
Vyznat se ve vlastní hlavě je často těžké. Ještě těžší je zkusit popsat, co se v ní odehrává. Nejtěžší však stále zůstává někomu se s tím svěřit. Sdělit všechny své chmury, které často ani sami nechápeme. Všichni nosíme v hlavě své vlastní běsy a nikdo z nás přesně neví, jak s nimi naložit. Proto jsou tu Hlasy ozvěny. Váš průvodce zbloudilou myslí, jehož účelem je vnést do vašich vědomí zprávu, že je v pořádku občas nechat myšlenky žít vlastním životem.

Detailní informace

Jazyk čeština
Počet stran 64
EAN 9788076913721
Datum vydání 18.03.2024
Věk od 15
Formát 145x205 mm
Nakladatelství Pointa
Hmotnost 0,204
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Vyznat se ve vlastní hlavě je často těžké. Ještě těžší je zkusit popsat, co se v ní odehrává. Nejtěžší však stále zůstává někomu se s tím svěřit. Sdělit všechny své chmury, které často ani sami nechápeme. Nerozumíme, kde se v nás vzaly a jestli už občas nezacházíme za hranice zdravého rozumu. Všichni nosíme v hlavě své vlastní běsy a nikdo z nás přesně neví, jak s nimi naložit. Proto jsou tu Hlasy ozvěny. Váš průvodce zbloudilou myslí, jehož účelem je vnést do vašich vědomí zprávu, že je v pořádku občas nechat myšlenky žít vlastním životem.

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Hodnocení čtenářů

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM