EN

Sparrow

L. J. Shen


Troy Brennan Každý Ir v Bostonu to jméno zná. Syn mrtvého gangstera. Lamač srdcí s ocelově modrýma očima. „Uklízeč“, co vám může pomoct nebo vás v tomhle městě úplně zničí. Jo a taky můj nový manžel.
Jiné dostupné formáty:

Detailní informace

Jazyk čeština
Původní název Sparrow
Překladatel Darina Povolná
Počet stran 360
EAN 9788026920779
Datum vydání 17.05.2023
Věk od 18
Formát 130x201 mm
Nakladatelství Baronet
Hmotnost 0,394
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem a přebalem

Troy Brennan

Každý Ir v Bostonu to jméno zná. Syn mrtvého gangstera. Lamač srdcí s ocelově modrýma očima. „Uklízeč“, co vám může pomoct nebo vás v tomhle městě úplně zničí. Jo a taky můj nový manžel.

Sparrow Raynesová

To jsem já. Moje jméno si nikdo nepamatoval, dokud do mého života nevtrhl Troy. Jenže potom mě uvěznil. Unesl. A zničil všechny šance, co jsem měla na to, abych utekla z místa, kde jsem vyrostla. Krátce řečeno, Troy Brennan mi přistřihl křídla. Mám sny, a veliké, ale pochybuju, že mi někdy dovolí je následovat. Nemám tušení, proč se rozhodl vzít si mě za ženu. Jedno ale vím: vytáčet tohohle chlapa mi nic dobrého nepřinese. Vůbec nic dobrého.

Hodnocení čtenářů

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
Autor knihy
L. J. Shen

L. J. Shen

L. J. Shen je autorkou románů Barva půlnoci, Sparrow, série Hříšníci a dalších. Její romány se umisťují na žebříčcích nejprodávanějších titulů podle USA Today a Washington Post. Žije v Kalifornii se svým manželem, synem a línou kočkou. Když nepíše, ráda si čte, popíjí víno a sleduje oblíbené seriály.
Zobrazit profil autora

Recenze

Instagram - Sparrow

„Příběh krásně plynul, neměl slabá místa, pomalinku polehounku se nám vyvíjí romantická linka, skvělé sexuální napětí mezi hlavníma postavami, bylo tam pár překvapení. Za mě skvělé čtení.“
NAPIŠTE NÁM