EN

Pankáč z pětihvězdy

Nejlepší recepty street foodu

Radek Příhonský, Lenny Trčková


Nejlepší recepty street foodu
Špičkový šéfkuchař Radek Příhonský, osobní kuchař Karla Schwarzenberga a reprezentant české gastronomie ve světě, vydává ve spolupráci se svou kamarádkou Lenny Trčkovou knihu praktických tipů a receptů z kuchyně, která mu paradoxně přirostla k srdci nejvíc - ze street foodu. Radek si totiž v posledních letech plní sen a jezdí po světě se svým food truckem. Co ho na cestách potkalo, co uvařil a ochutnal - to vše se dozvíte v této jedinečné knize!
Jiné dostupné formáty:

Detailní informace

Jazyk čeština
Počet stran 192
EAN 9788076834088
Datum vydání 05.10.2023
Věk od 12
Formát 210x210 mm
Nakladatelství XYZ
Hmotnost 0,452
Typ Kniha
Vazba brožovaná lepená

Radek Příhonský, šéfkuchař se čtyřicetiletou praxí v luxusních restauracích a hotelech, osobní kuchař Karla Schwarzenberga a reprezentant české gastronomie v JAR, Indonésii, Izraeli, Dánsku a Mexiku, vydává ve spolupráci s Lenny Trčkovou knihu svých vzpomínek, ale také praktických tipů a receptů z kuchyně, která mu paradoxně přirostla k srdci nejvíc – ze street foodu. Špičkový kuchař si totiž v posledních letech plní svůj sen a jezdí po světě se svým food truckem. Co ho na cestách potkalo, co ochutnal, co uvařil, připravil a co z toho všeho můžete mít vy, se dozvíte v jedinečné knize, jejíž název hovoří za vše...

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Hodnocení čtenářů

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
Autor knihy
Lenny Trčková

Lenny Trčková

Lenny Trčková je moderátorka, dramaturgyně a scenáristka. Její další profesí je kineziologie a holistický koučink, kterému se intenzivně věnuje.
Zobrazit profil autora
NAPIŠTE NÁM