EN

Koruna strachu

Rozálie Pražáková


Dobrodružství na stránkách knih může být skutečnější, než byste čekali.
Když Avery zemře strýček, zmizí s ním i poslední střípky dětských snů. To ale nelze říct o Twainovi, jejím bratranci a nejlepším příteli, který se těch svých drží zuby nehty. Je rozhodnutý zažít velké dobrodružství, objevit v rodinné vile něco, co jako děti přehlédli. A když se jim do rukou dostane tajemný klíč, otevřou se jim na stránkách zapomenuté knihy možnosti zasypané prachem, o kterých se jim ani nesnilo. To, co hltáte v knihách, by vás na vlastní kůži tolik neokouzlilo… Anebo ne?
Jiné dostupné formáty:

Detailní informace

Ilustrátor Adéla Stopka
Jazyk čeština
Počet stran 368
EAN 9788076618237
Datum vydání 09.10.2023
Věk od 13
Formát 130x200 mm
Nakladatelství COOBOO
Hmotnost 0,353
Typ Kniha
Vazba brožovaná lepená

Když sedmnáctileté Avery zemře strýček, zmizí spolu s ním i poslední střípky jejích dětských snů. To však nelze říct o Twainovi, jejím bratranci a nejlepším příteli, který se těch svých drží zuby nehty. Je rozhodnutý zažít velké dobrodružství, vrátit se do let, kdy spolu s Avery pročesávali tajné chodby rodinné vily, a objevit něco, co jako děti přehlédli. A když se jim do rukou dostane tajemný klíč, otevřou se jim na stránkách zapomenuté knihy možnosti zasypané prachem, o kterých se těm dvěma nikdy ani nesnilo.

Vydejte se s Avery a Twainem za dobrodružstvím a třeba zjistíte, že to, co hltáte v knihách, by vás na vlastní kůži zase tolik neokouzlilo. Anebo ne?

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Hodnocení čtenářů

Tereza Masopustová
Pěkná a zajímavá kniha, jen nesouhlasím se zařazením do beletrie pro dospělé, knihu bych si mnohem více užila například v patnácti nebo podobně. Doporučila bych spíše teenagerům.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM