EN

Jak to zvládnout, když vaše dítě nezvládá

Útěcha, pomoc a naděje pro rodiče

Roz Shafran


Slepičí polévka pro rodiče dětí, které se trápí
Už když jsou naše děti miminka, víme, že bychom udělali téměř cokoli, abychom je ochránili před bolestí a utrpením. V řadě rodin však existují problémy, které nemají snadné řešení. Rodiče pak bojují nejen s úzkostí, obavami a vyčerpáním, ale třeba i s pocity zodpovědnosti, viny či beznaděje. Právě pro ně je tato kniha. Je plná příběhů skutečných rodičů a pomůže vám najít útěchu ve vědomí, že nejste sami, využít zdroje a techniky, které skutečně fungují, a objevit naději, že se vše může změnit k lepšímu.
Jiné dostupné formáty:

Detailní informace

Jazyk čeština
Původní název How to Cope When Your Child Can´t
Původní jazyk angličtina
Překladatel Zuzana Krotovychová
Počet stran 256
EAN 9788020462091
Datum vydání 12.10.2023
Věk od 12
Formát 145x205 mm
Nakladatelství Mladá fronta
Hmotnost 0,285
Typ Kniha
Vazba brožovaná lepená

Ačkoli je výchova dítěte, které má potíže, běžným problémem, můžeme se cítit zoufale osamoceni, když se to děje nám. Když se někdo, koho milujeme, trápí - ať už z jakéhokoli důvodu -, můžeme být velmi nešťastní i my.

V dnešní době stále víc rodičů pečuje o děti, které různými způsoby „nezvládají“ - trpí chronickým onemocněním či poruchami příjmu potravy, propadají úzkosti a depresím, ohrožuje je závislost na návykových látkách, sociálních sítích a podobně.

Tato knížka napsaná odbornicemi, které se tématu ve své vědecké i klinické praxi soustavně věnují, se ovšem nesoustředí na děti samotné, ale právě na jejich rodiče, kteří často kromě nedostatku sil řeší i pocity viny, zodpovědnosti a beznaděje a točí se v začarovaném kruhu.

Kniha je plná příběhů skutečných rodičů a pomůže vám najít útěchu ve vědomí, že nejste sami, využít zdroje a techniky, které skutečně fungují, a objevit naději, že se věci mohou změnit k lepšímu.

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Hodnocení čtenářů

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM