EN

Ragnarök 2: Fimbulská zima

Odin Helgheim


Severská manga o odvážném mladíkovi
Hrdý mladý Viking Ubba vyrazil ze své vesnice do zasněžených krajů, aby pomstil smrt své matky, udatné bojovnice, kterou zabil strašlivý vlk. Po jeho boku cestuje věrná přítelkyně šamanka Thyra. Vedeni protivným božským havranem se neohroženě vrhají do dobrodružství, aby vysloužili čest svému jménu a postavili se samotným nadpozemským vládcům světa.

Detailní informace

Číslo dílu 2
Jazyk čeština
Původní název Ragnarök. Bok 2 Fimbulvinter
Původní jazyk norština
Řada Ragnarök
Překladatel Jitka Jindřišková
Počet stran 144
EAN 9788074076251
Datum vydání 25.09.2023
Věk od 10
Formát 170x240 mm
Nakladatelství Garamond
Hmotnost 0,562
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Ubba byl ještě chlapec, když jeho vikinskou vesnici napadl krvežíznivý vlk a v souboji s ním zemřela jeho matka, neohrožená válečnice Gunnhild. O čtyři roky později se ve vsi objeví v havraní podobě vychloubačný bůh Loki a příslibem drahocenné odměny přesvědčí Ubbu a strážkyni hole Thyru, aby se s ním vydali vlčí nestvůru zajmout a odvést do sídla bohů Ásgardu. Na trojlístek hrdinů však po cestě číhají různá nebezpečí. To největší představuje podivínský a bojechtivý jarl Modrozub se zálibou v nelítostném měření sil zvaném fimbulská zima. Obstojí Ubba v souboji, při kterém doslova tuhne krev v žilách?

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Další tituly z řady "Ragnarök"

Hodnocení čtenářů

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
Autor knihy
Odin Helgheim

Odin Helgheim

Helgheim Odin (nar. 1996) pochází ze Sandefjordu, ale vyrůstal také ve Spojených státech. Tam se začal vášnivě zajímat o komiksy, které sám také začal kreslit. Jeho účet na Instagramu @studio_odin má přes 200 000 sledujících. Na něm se snaží inspirovat i ostatní, aby vzali do ruky tužku a tvořili vlastní komiksy. Ragnarok – Vlk Fenri je jeho první knihou a zároveň prvním dílem dobrodružné řady.
Zobrazit profil autora
NAPIŠTE NÁM