EN

Rozprávky o vlkovi - Detské divadielko s bábkami (slovensky)

Oldřich Růžička


Zahraj si divadlo
So sériou Detských bábkových divadielok si môžete svoje obľúbené rozprávky nielen prečítať, ale si ich aj zahrať ako divadelné predstavenie. Box, ktorý poslúži ako javisko, obsahuje bábky, kulisy a tri najznámejšie rozprávky o vlkovi. Na každú rozprávku nadväzuje krátky scenár. Stačí len postaviť javisko, nachystať bábky a predstavenie sa môže začať. Vďaka nádherným kulisám a bábkam vám známe rozprávkové postavičky ožijú priamo pred očami.

Detailní informace

Žánr pohádka
Jazyk slovenština
Původní název Pohádky o vlkovi - Dětské divadélko s loutkami
Původní jazyk čeština
Počet stran 20
EAN 9788000069531
Datum vydání 02.06.2023
Věk od 4
Formát 260x215 mm
Nakladatelství ALBATROS
Hmotnost 0,745
Typ Kniha

So sériou Detských bábkových divadielok si môžete svoje obľúbené rozprávky nielen prečítať, ale si ich aj zahrať ako divadelné predstavenie. Box, ktorý poslúži ako javisko, obsahuje bábky, kulisy a tri najznámejšie rozprávky o vlkovi. Príbehy sú napísané jednoduchým štýlom, pri ktorom udržia pozornosť aj tí najmenší čitatelia. Na každú rozprávku nadväzuje krátky scenár. Stačí len postaviť javisko, nachystať bábky a predstavenie môže začať. Vďaka nádherným kulisám a bábkam vám známe rozprávkové postavičky ožijú priamo pred očami.

VO VNÚTRI BOXU NÁJDETE:

Knihu s tromi rozprávkami:

O Červenej čiapočke

O vlkovi a kozliatkach

O troch malých prasiatkach

Kulisy:

kováčska dielňa, chalúpka, domčeky troch malých prasiatok, hlboký les, čistina

Obojstranné bábky:

vlk, Červená čiapočka, babička, vlk preoblečený za babičku, poľovník, prasiatka, kozliatka, vrece s kozliatkami, koza

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Další tituly z řady "Detské divadielko s bábkami (SK)"

Hodnocení čtenářů

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
Autor knihy
Oldřich Růžička

Oldřich Růžička

Vystudoval Pedagogickou fakultu Masarykovy univerzity a více než 12 let působil jako učitel na základní škole a následně na gymnáziu. Po opuštění pedagogické dráhy začal pracovat jako redaktor, posléze šéfredaktor a publisher v nakladatelství Computer Press, kde stál mimo jiné u zrodu nově vznikajících redakcí knih pro děti a mládež, redakce hobby literatury a dalších oblastí non-fiction literatury. V roce 2007 založil nakladatelství B4U Publishing, které se od svého počátku zaměřilo na tvorbu knih pro děti a orientovalo se převážně na zahraniční trhy. Jeho knihy byly přeloženy do více než padesáti jazyků a prodávají se ve čtyřiceti zemích pěti kontinentů.
Zobrazit profil autora
NAPIŠTE NÁM