Kočka Sára a její přátelé | Albatrosmedia.cz
EN

PRÁVĚ TEĎ DOPRAVA ZDARMA!

Kočka Sára a její přátelé

Naďa Kučerová


Příběh Sáry začíná ve chvíli, kdy ji odvedou ještě jako koťátko od maminky a sourozenců a dostane se k novým majitelům. Co všechno prožívá, jak poznává nové kamarády? Seznámíte se Katkou, kosem, kocourkem Oskarerm dalšími kamarády. Knížka plná zvířátek vás pobaví, s každou kapitolou budete víc rozumět vašim domácím mazlíčkům.

Detailní informace

Ilustrátor Lucie Dvořáková
Jazyk čeština
Počet stran 112
EAN 9788000023212
Datum vydání 24.05.2010
Věk od 7
Formát 160x195 mm
Nakladatelství ALBATROS
Hmotnost 0,33
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Příběh Sáry začíná ve chvíli, kdy ji odvedou ještě jako koťátko od maminky a sourozenců a dostane se k novým majitelům. Co všechno prožívá, co cítí, jak si zvyká v novém domově, kde a jak poznává nové kamarády, se dočtete postupně. Poznáte Katku, kosa, kocourka Oskara a mnoho dalších dvounohých i čtyřnohých kamarádů. Každá kapitola vás znovu překvapí i pobaví, s každou budete víc rozumět vašim domácím mazlíčkům. V knížce o zvířátkách nechybí ani dobrodružství a napětí a vše dobře dopadne, protože přátelství a kamarádství jsou zdatní a silní pomocníci.Napsáno s láskou pro všechny děti, které mají své kočičí nebo psí přátele, i pro děti, které by je chtěly mít.

Uživatelské hodnocení

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM

Budete to vědět jako první!

Zajímá Vás, jaký knižní hit právě vychází, na jaké zboží je výhodná sleva, jaká běží soutěž o ceny? Přihlášením k odběru našich e-mailových novinek souhlasíte se zpracováním osobních údajů.