EN

Znamení viny

Sharon Dempsey


Tajemství málokdy zůstanou pohřbená navždy… Druhý díl krimisérie ze Severního Irska.
Když je v Belfastu nalezeno tělo Jamese McCalluma, jeho smrt vypadá jako sebevražda. Danny Stowe a Rose Laineyová ale brzy přijdou na to, že muž byl zavražděn. Vyšetřování postupuje a policie v Jamesově počítači objeví zašifrované složky, z nichž zjistí, že byl posedlý případem osmileté dívky, která před dvaceti lety beze stopy zmizela. Proč ho odložený případ tak fascinoval a jak souvisí s jeho úmrtím? Tajemství málokdy zůstanou pohřbená navždy, ale vrazi se nezastaví před ničím, aby ta svá uchovali.
Jiné dostupné formáty:

Detailní informace

Žánr detektivka
Číslo dílu 2
Jazyk čeština
Původní název The Midnight Killing
Původní jazyk angličtina
Řada Danny & Rose
Překladatel Jitka Šišáková
Počet stran 352
EAN 9788076625303
Datum vydání 25.09.2023
Věk od 18
Formát 130x200 mm
Nakladatelství KNIHA ZLÍN
Hmotnost 0,458
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Když je v Belfastu nalezeno tělo architekta Jamese McCalluma, jeho smrt vypadá jako sebevražda – oběsil se na stromě na pozemku místní školy. Detektiv Danny Stowe a forenzní psycholožka Rose Laineyová ale brzy zjistí, že se jedná o vraždu. Pachateli, který to tak zinscenoval, nahrálo i to, že měl James psychické problémy. Jak vyšetřování postupuje, nachází policie v Jamesově počítači zašifrované složky a po jejich otevření zjistí, že byl posedlý případem osmileté dívky, která před dvaceti lety beze stopy zmizela. Proč Jamese odložený případ tak fascinoval a jak souvisí s jeho úmrtím? Tajemství málokdy zůstanou pohřbená navždy, ale vrazi se nezastaví před ničím, aby ta svá uchovali.

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Další tituly z řady "Danny & Rose"

Hodnocení čtenářů

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
Autor knihy
Sharon Dempsey

Sharon Dempsey

Sharon Dempsey je belfastská autorka krimirománů, ale na kontě má i naučné knihy. Na Queen’s University v Belfastu absolvovala bakalářské studium politologie a angličtiny. V Londýně pak pokračovala studiem žurnalistiky. Nyní se opět v Belfastu věnuje doktorskému studiu, zabývá se sociální a genderovou problematikou v detektivním žánru. Než se začala věnovat psaní krimirománů, pracovala jako novinářka a psala také o zdraví. Spolupracovala s různými časopisy a novinami včetně The Irish Times. Titul Chladné stopy je první díl její krimisérie s detektivem Dannym Stowem a forenzní psycholožkou Rose Laineyovou.
Zobrazit profil autora
NAPIŠTE NÁM