EN

Občanský a společenskovědní základ

Přehled středoškolského učiva

Kolektiv


Odmaturuj ze společenských věd!
Zvláště studenti středních škol, kteří se svědomitě připravují k maturitním zkouškám z předmětu Občanský a společenskovědní základ, ocení tuto publikaci, která je zpracována jako ucelený přehled středoškolského učiva z oblasti psychologie, sociologie, politologie, práva, ekonomie, filosofie a europolitiky. Jsme si však jisti, že sada těchto odborných materiálů osloví také čerstvé posluchače vysokých a vyšších škol.
Jiné dostupné formáty:

Detailní informace

Jazyk čeština
Počet stran 272
EAN 9788025126318
Datum vydání 24.09.2012
Věk od 15
Formát 170x243 mm
Nakladatelství EDIKA
Hmotnost 0,52
Typ Kniha
Vazba brožovaná lepená

Zvláště studenti středních škol, kteří se svědomitě připravují k maturitním zkouškám, ocení tuto publikaci k předmětu Občanský a společenskovědní základ. Učebnice je zpracována jako ucelený přehled středoškolského učiva.

Dílo z pera kolektivu zkušených středoškolských a vysokoškolských učitelů přehlednou formou přibližuje základní témata a otázky z oblasti:

- psychologie,

- sociologie,

- politologie,

- práva,

- ekonomie,

- europolitiky,

- filosofie a

- etiky.

Svým obsahem odpovídá Katalogu požadavků maturitních zkoušek Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy ČR je ho základní i vyšší úrovni obtížnosti.

Jsme si však jisti, že sada těchto odborných materiálů osloví také čerstvé posluchače vysokých a vyšších odborných škol.

Hodnocení čtenářů

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM