EN

Imagine Logo

Učebnice programování pro děti

Andrej Blaho, Ivan Kalaš


Zábavné programování pro děti!
Učebnice provede vaše žáky všemi možnostmi a nástroji Imagine, novou generací prostředí a programovacího jazyka Logo. Imagine má objektově orientovanou strukturu integrovanou do tradičního jazyka Logo, podporuje hierarchii objektů a chování, poskytuje nástroje na kreslení, prostředí pro přímou tvorbu a mnohé další vlastnosti. Součástí učebnice je demoverze programu.

Detailní informace

Jazyk čeština
Počet stran 48
EAN 9788025110157
Datum vydání 31.05.2006
Věk od 15
Formát 210x297 mm
Nakladatelství COMPUTER PRESS
Hmotnost 0,18
Typ Kniha + CD
Vazba brožovaná, šitá 2 skobkami (sešitová)

Zajímá tě práce na počítači, baví tě tvořit něco nového? Chceš se dozvědět, jak vlastně vznikají počítačové programy a hry? A chceš si sám vyzkoušet, jaké je to být programátorem? Pokud ano, je tahle knížka právě pro tebe.

Učebnice tě seznámí s programováním v prostředí Imagine Logo. Budeš ovládat malého robota na obrazovce – želvičku, která tě bude poslouchat na slovo. Nejprve s ní nakreslíš roztodivné obrázky, potom naprogramuješ složitější projekty a na konci knihy už budeš vytvářet své první hry. Ty pak můžeš poslat kamarádovi e-mailem nebo umístit na Internet.

A později, až budeš chtít programovat v nějakém jiném profesionálním programovacím jazyku, budeš vědět, jak na to.

Součástí této knihy je CD s demoverzí programovacího prostředí Imagine Logo, která není nijak funkčně ani časově omezena kromě možnosti ukládat či tisknout výsledky práce. To umožňuje plná verze programu, kterou zakoupíte buď ve vašem knihkupectví, anebo si ji můžete objednat přímo u vydavatele Computer Press. Cena programu je různá podle typu a počtu uživatelů.

Ke stažení

pdf Obsah.pdf

Uživatelské hodnocení

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM