Železniční modelářství pro každého | Albatrosmedia.cz
EN

Železniční modelářství pro každého

Vojtěch Vondrák, Zbyněk Stárek

1,0
( 1 )

Postavte si s námi modelovou železnici!
Kniha je první publikací na českém trhu, která se podrobně a komplexně věnuje stavbě i zapojení modelů lokomotiv, vagonů a veškerého příslušenství, používaného v oblasti železničního modelářství. Kniha je určena pro příznivce všech vyráběných modelových velikostí železnic včetně úzkorozchodných tratí a je doplněna několika sty nákresy, schématy a barevnými fotografiemi.

Detailní informace

Jazyk čeština
Počet stran 224
EAN 9788025101681
Datum vydání 14.07.2004
Věk od 15
Formát 167x225 mm
Nakladatelství CPRESS
Hmotnost 0,58
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Kniha Železniční modelářství pro každého je první publikace na českém trhu, která se podrobně a komplexně věnuje stavbě a zapojení modelů lokomotiv, vagónů a veškerého příslušenství, používaného v oblasti železničního modelářství. Praktické a neocenitelné informace v knize naleznou nejen začínající kutilové, ale i zkušení modeláři, kteří určitě ocení rady, a zkušenosti obou autorů této knihy - např. tipy, jak provést digitální ovládání modelové železnice. Kniha je určena pro příznivce všech vyráběných modelových velikostí železnic včetně úzkorozchodných tratí a je doplněna několika sty nákresy, schématy a barevnými fotografiemi.

Ke stažení

pdf Obsah.pdf

Uživatelské hodnocení

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM

Budete to vědět jako první!

Zajímá Vás, jaký knižní hit právě vychází, na jaké zboží je výhodná sleva, jaká běží soutěž o ceny? Přihlášením k odběru našich e-mailových novinek souhlasíte se zpracováním osobních údajů.