EN

Nejčastější chyby v angličtině

a jak se jich zbavit

Lucie Poslušná


Nemluvte jako Čech, ale jako Angličan!
Když mluvíte anglicky, přistihujete, že děláte stejné chyby? Že vám to nemyslí v angličtině ale v češtině? Jde na vás poznat, že vaším rodilým jazykem není angličtina? Učebnice vám pomůže vylepšit gramatiku, slovní zásobu výslovnost, pravopis i fráze. Vytipovali jsme opakující se nedostatky. Oproti čechismu máte vedle uvedeno správné znění a cvičení, abyste si správnou verzi vštípili a použávali jen ji.

Detailní informace

Jazyk angličtina
Počet stran 128
EAN 9788025124277
Datum vydání 09.03.2009
Věk od 15
Formát 167x225 mm
Nakladatelství EDIKA
Hmotnost 0,26
Typ Kniha
Vazba brožovaná lepená

Chcete komunikovat správně anglicky? Vyhnout se nedorozumění a trapným situacím? Přistihujete se, že děláte opakovaně stejné chyby? Pomůžeme vám je odstranit!

Shrnuli jsme a vytřídili nejčastější chyby v angličtině, kterých se dopouštějí čeští studenti. Publikace je rozdělena do pěti částí:

- Gramatické chyby

- Chyby ve slovní zásobě

- Chybně používané fráze

- Chyby v pravopisu

- Chyby ve výslovnosti

Snažili jsme se skladbu kapitol vytvořit tak, abyste si ihned uvědomili, co děláte špatně a řadou cvičení chybu odstranili a vštípili si správnou verzi. Proto každá z aktivit obsahuje:

- chybné znění s vysvětlením v češtině i angličtině

- správné znění

- cvičení

Klíč ke každému z cvičení naleznete na konci knihy. Pokud potřebujete procvičit výslovnost, stačí zajít na internetovou stránku www.anglictina.com/nejcastejsi_chyby_v_anglictine, najdete zde mnoho nahrávek.

Uživatelské hodnocení

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM