Krátké příběhy o vášni a osudu | Albatrosmedia.cz
EN

Krátké příběhy o vášni a osudu

Short stories of passion and fate

Alena Kuzmová


Učte se angličtinu četbou a poslechem beletrie!
Učte se angličtinu četbou atraktivních příběhů, plných emocí a vzrušení! Autorka čerpala náměty ze skutečných událostí – soudniček. Na pravé straně najdete angličtinu, na levé český překlad. Za příběhem následuje komentář gramatických jevů, aktivity, kontrolující, nakolik jste textu porozuměli, i rozvíjející vědomosti. Anglický text můžete poslouchat rovněž na přiloženém CD, a to v pomalejším i běžném hovorovém tempu.

Detailní informace

Jazyk angličtina
Počet stran 120
EAN 9788025119198
Datum vydání 23.04.2012
Věk od 15
Formát 148x210 mm
Nakladatelství EDIKA
Hmotnost 0,22
Typ Kniha + CD audio, MP3
Vazba brožovaná lepená

Titul je inspirován skutečnými životními příběhy a je určen středně pokročilým studentům anglického jazyka, kteří si chtějí formou četby, poslechu a doplňujících cvičení udržovat nebo prohlubovat nabyté znalosti. Publikace čtenáři umožní:

- připravit se na zkoušku z anglického jazyka; obsahuje řadu cvičení podobných zkouškovým testům (např. jak čtenář porozuměl přečtenému textu) i náměty k ústnímu projevu či písemným kompozicím

- osvojit si díky cvičením nejdůležitější gramatické jevy

- pokusit se překládat příběh z češtiny do angličtiny nebo naopak a potom porovnat svou verzi s učebnicí

- zlepšovat se v poslechu angličtiny; text na nahrávbce ke stažení namluvil rodilý mluvčí nejprve v pomalém a potom v rychlejším tempu

Všechny zvolené doplňující aktivity upevní a rozšíří vaše znalosti, po přečtení knihy získáte cenný pocit osvěžených vědomostí, zdravého sebevědomí a chuť do dalšího studia.

Uživatelské hodnocení

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM