EN

MIKULÁŠSKÁ NADÍLKA! DNES DOPRAVA ZDARMA A BESTSELLER OD JO NESBO JAKO DÁREK

Účetnictví 2010

Velká kniha příkladů

Bohuslava Knapová, Renata Židlická, Zdenka Cardová, Jiří Strouhal


Přesvědčte se, že účetnictví můžete zvládnout také.
Jaké změny nám do účetnictví přinese rok 2010? Jaké jsou rozdíly mezi českou účetní legislativou a IFRS? Jaký typ kalkulace je vhodný pro dané účely? Jaké investici dát z ekonomického hlediska přednost? Co si počít s datovou schránkou? Odpověď na tyto a spoustu dalších otázek můžete najít v této publikaci. Je určena nejen odborníkům a studentům tohoto oboru, ale i těm, kteří chtějí porozumět finanční stránce podnikání.

Detailní informace

Jazyk čeština
Počet stran 712
EAN 9788025129074
Datum vydání 21.04.2010
Věk od 15
Formát 167x225 mm
Nakladatelství BIZBOOKS
Hmotnost 1,106
Typ Kniha + CD
Vazba brožovaná lepená

Publikace Účetnictví – velká kniha příkladů vychází již poněkolikáté v řadě, není tedy třeba ji našim čtenářům příliš představovat. Je určena nejen odborníkům z oblasti financí a studentům tohoto oboru, ale i těm, kteří chtějí porozumět finanční stránce podnikání. Kromě samotného účtování v této knize najdete také odpovědi na otázky:

- Jaké změny do účetnictví přinese rok 2010?

- Jaké jsou rozdíly mezi českou účetní legislativou a IFRS?

- Jak naložit s mimořádnými daňovými odpisy?

- Jaký typ kalkulace je vhodný pro dané účely?

- Jaké investici dát z ekonomického hlediska přednost?

- Co si počít s datovou schránkou?

- Jak přejít z daňové evidence na účetnictví?

Stejně jako každý rok, i tentokrát najdete na přiloženém CD aktuální související legislativu a vybrané vzory formulářů a výkazů. Autorský kolektiv:

Ing. Jiří Strouhal, Ph.D.

V současnosti působí na VŠE na katedře finančního účetnictví a auditingu. Kromě toho se věnuje profesi analytika v oblasti účetnictví a financí a lektorské činnosti. Od roku 2010 působí jako člen Akreditační komise Komory certifikovaných účetních České republiky. Je držitelem osvědčení ACCA pro školitele IFRS a členem EAA.

Ing. Renata Židlická

Pracovala jako účetní, asistentka auditora a lektorka. V současné době se věnuje účetní praxi a odbornému vzdělávání v této oblasti.

Ing. Zdenka Cardová

Od roku 1993 je jednatelkou a auditorkou v auditorské a účetní společnosti. Současně od roku 1994 je odbornou asistentkou na VŠE v Praze na katedře finančního účetnictví a auditingu. Kromě toho se věnuje lektorské činnosti. V rámci systému certifikace účetní profese v ČR je zkušební komisařkou pro auditing a vnitřní kontrolu.

Ing. Bohuslava Knapová, CSc.

Působí v současnosti na katedře manažerského účetnictví VŠE v Praze. Zaměřuje se na problematiku manažerského účetnictví a controllingu.

Hodnocení čtenářů

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM