EN

PRÁVĚ TEĎ! LETNÍ DNY DOPRAVY ZDARMA  + SLEVA 20 % NA VŠE

Vydělávejte na Facebooku

Jak využít sociální sítě k oslovení nových zákazníků, vytvoření lepších produktů a zvýšení prodejů

Clara Shih


Staňte se úspěšným podnikatelem – zkroťte sociální sítě!
Chce-li firma využívat nejaktuálnější marketingové taktiky, neobejde se bez poznání online sociálních sítí. Díky této knize může i nováček a technický laik ovládnout triky, pomocí nichž všechny přednosti sociálních sítí využije k vybudování široké klientely spokojených zákazníků a upevnění vlastní značky. Stejně tak se naučí ubránit před nástrahami internetu a zdánlivé nevýhody obrátit ve svůj prospěch.

Detailní informace

Jazyk čeština
Počet stran 256
EAN 9788025128336
Datum vydání 22.11.2010
Věk od 15
Formát 167x225 mm
Nakladatelství BIZBOOKS
Hmotnost 0,46
Typ Kniha
Pokud chce firma využívat nejaktuálnější marketingové taktiky, neobejde se bez poznání online sociálních sítí. Díky knize Vydělávejte na Facebooku může i nováček a technický laik ovládnout triky, pomocí nichž všechny přednosti sociálních sítí využije k vybudování široké klientely spokojených zákazníků a upevnění vlastní značky. Stejně tak se naučí ubránit před nástrahami internetu a zdánlivé nevýhody obrátit ve svůj prospěch.

Uživatelské hodnocení

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit

Budete to vědět jako první!

Zajímá Vás, jaký knižní hit právě vychází, na jaké zboží je výhodná sleva, jaká běží soutěž o ceny? Přihlášením k odběru našich e-mailových novinek souhlasíte se zpracováním osobních údajů.