Velká kniha stolních her pro děti | Albatrosmedia.cz
EN

Velká kniha stolních her pro děti

Výroba pomůcek, pravidla a inovace

Pavla Šmikmátorová, Libor Drobný, Lukáš Němeček


30 zbrusu nových stolních her v jedné knize!
Tato hravá publikace plná nových nápadů, vtipných ilustrací a barevných fotografií je určena všem milovníkům stolních her, kteří si už osvojili hry klasické a rádi by si vyzkoušeli zbrusu novou originální deskovou zábavu. Každá z 15 kapitol neobsahuje jen výčet pravidel, cílů a možností konkrétní hry ale nabízí i podrobný návod na její výrobu včetně herního plánu a všech důležitých pomůcek.

Detailní informace

Jazyk čeština
Počet stran 64
EAN 9788025129524
Datum vydání 07.09.2010
Věk od 7
Formát 210x297 mm
Nakladatelství CPRESS
Hmotnost 0,553
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Tato hravá publikace plná nových nápadů, vtipných ilustrací a barevných fotografií je určena všem milovníkům stolních her, kteří si už osvojili hry klasické a rádi by si vyzkoušeli zbrusu novou originální deskovou zábavu.

Každá z 15 kapitol neobsahuje jen výčet pravidel, cílů a možností konkrétní hry ale nabízí i podrobný návod na její výrobu včetně herního plánu a všech důležitých pomůcek. Ke každé hře je navíc připojena i její zajímavá alternativa, kterou si mohou děti zahrát se stejnými pomůckami.

Celou knihou vás bude provázet dvojice ostřílených hráčů Tomík s Týnkou, kteří vám v případě nouze ochotně přispěchají na pomoc anebo vás pobaví svými nezbednými žertíky. V knize naleznete:

- 30 zbrusu nových stolních her

- jednoduchá herní pravidla

- podrobné návody na výrobu herních plánů a pomůcek

- praktické rady a tipy

- vtipné ilustrace

a mnohem více…

Uživatelské hodnocení

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM

Budete to vědět jako první!

Zajímá Vás, jaký knižní hit právě vychází, na jaké zboží je výhodná sleva, jaká běží soutěž o ceny? Přihlášením k odběru našich e-mailových novinek souhlasíte se zpracováním osobních údajů.