EN

Povolání

300 profesí pro žáky ZŠ

Pavla Šmikmátorová


Nepostradatelný ilustrovaný průvodce pracovním trhem pro děti
U každé z profesí najdeš praktické informace o výši platu, potřebném vzdělání (a případném titulu), výhodách a rizicích ale především o tom, co vykonávání konkrétního povolání obnáší v praxi. Nebudou chybět ani nejrůznější zajímavosti a u vybraných profesí na tebe čeká i zábavný test ověřující tvé nově nabité vědomosti.Nech se inspirovat možnostmi pracovního trhu a vyber si své budoucí zaměstnání v oblasti práva, zdravotnictví, financí, výroby, řemesel, vědy, kultury, techniky a mnoha dalších oborů.
Jiné dostupné formáty:

Detailní informace

Ilustrátor Dalibor Krch
Jazyk čeština
Počet stran 200
EAN 9788026450955
Datum vydání 15.01.2024
Věk od 10
Formát 160x230 mm
Nakladatelství CPRESS
Hmotnost 0,385
Typ Kniha
Vazba brožovaná, šitá nitmi

Nabitý ilustrovaný katalog obsahující 300 profesí různého zaměření se stane nepostradatelným průvodcem při volbě tvého budoucího povolání!

Výběr vhodné profese je velmi důležitým krokem k spokojenosti v mnoha oblastech lidského života, protože rozhoduje nejen o tvé budoucí finanční situaci, ale také o tom, zda svůj život v dospělosti naplníš činností, která se pro tebe stane nejen zdrojem obživy ale i zábavy.

U každé z profesí najdeš v této knize praktické informace o výši platu, potřebném vzdělání (a případném titulu), jejích výhodách a rizicích, ale především o tom, co vykonávání konkrétního povolání obnáší v praxi. Nebudou chybět ani nejrůznější zajímavosti a u vybraných profesí na tebe čeká i zábavný test ověřující tvé nově nabité vědomosti.

Nech se inspirovat možnostmi pracovního trhu a vyber si své budoucí zaměstnání v oblasti práva, zdravotnictví, financí, výroby, řemesel, vědy, kultury, techniky a mnoha dalších oborů.

UVNITŘ NAJDEŠ:

  300 profesí z 25 oborů

  80 zábavných testů

  • tabulku platových tříd a titulů

  • praktický rejstřík pojmů

  • přehledný rejstřík profesí

  • úžasné ilustrace

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Hodnocení čtenářů

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM