Rallye Bohemia | Albatrosmedia.cz
EN

Rallye Bohemia


Kniha popisuje historii jedné z nejslavnějších rally soutěží v České republice, Rally Bohemia. Kromě podrobných výsledků ze všech ročníků soutěže včetně dosažených bodů naleznete v této encyklopedii i životopisy slavných jezdců a jejich mechaniků, podrobné informace o průběhu jednotlivých ročníků soutěže, technické informace o vozidlech a především desítky atraktivních barevných i černobílých fotografií.

Detailní informace

Jazyk čeština
Počet stran 148
EAN 9788072267415
Datum vydání 14.11.2002
Věk od 15
Formát 167x225 mm
Nakladatelství CPRESS
Hmotnost 0,3
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Kniha popisuje historii jedné z nejslavnějších rallye soutěží v České republice, Rallye Bohemia. Mimo podrobných výsledků ze všech ročníků soutěže včetně dosažených bodů naleznete v této encyklopedii i životopisy slavných jezdců a jejich mechaniků, podrobné informace o průběhu jednotlivých ročníků soutěže, technické informace o vozidlech a především desítky černobílých i barevných akčních fotografií, z nichž některé nebyly dosud nikdy publikované. Kniha je tedy určena nejen pro všechny pamětníky, ale i motoristické fandy a návštěvníky rallye závodů.

Uživatelské hodnocení

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM

Budete to vědět jako první!

Zajímá Vás, jaký knižní hit právě vychází, na jaké zboží je výhodná sleva, jaká běží soutěž o ceny? Přihlášením k odběru našich e-mailových novinek souhlasíte se zpracováním osobních údajů.