Inspirativní webdesign | Albatrosmedia.cz
EN

Inspirativní webdesign

Průvodce nejlepšími tématy, trendy a styly

Patrick McNeil


Najděte špičkovou inspiraci pro vaše vlastní projekty
Najděte špičkovou inspiraci pro vaše vlastní projekty! Vybírejte z více než 650 tematicky seřazených designů webů. Publikace nabízí přehled toho, co se dnes děje na scéně světového webdesignu. Weby jsou seřazeny podle typu, prvků designu, stylů a témat, strukturálních stylů a strukturálních elementů. V knize najdete také užitečnou kapitolu vysvětlující základní principy designu a jak je používat online.

Detailní informace

Jazyk čeština
Původní název The Web Designer's Idea Book, Vol. 2: More of the Best Themes, Trends and Styles in Website Design
Počet stran 264
EAN 9788025135174
Datum vydání 26.07.2011
Věk od 15
Formát 203x203 mm
Nakladatelství COMPUTER PRESS
Hmotnost 0,748
Typ Kniha
Vazba brožovaná, šitá nitmi

Najděte špičkovou inspiraci pro vaše vlastní projekty

Vybírejte z více než 650 tematicky seřazených designů webů. Patrick McNeil, tvůrce populárního blogu designmeltdown.com věnujícího se webovému designu, shromáždil tisíce mezinárodních webů, aby vybral ukázky nejžhavějších trendů a stylů současného webdesignu a seřadil je do této knihy.

Publikace nabízí přehled toho, co se dnes děje na scéně světového webdesignu. Weby jsou seřazeny podle typu, prvků designu, stylů a témat, strukturálních stylů a strukturálních elementů. V knize najdete také užitečnou kapitolu vysvětlující základní principy designu a jak je používat online.

Získejte jedinečný podklad k uvažování nad špičkovým webdesignem a přesvědčivý argument pro vašeho klienta. Publikace vám dává do ruky silný nástroj ke sdělení vašich myšlenek klientovi a užitečnou inspiraci pro další projekty.

Uživatelské hodnocení

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM