EN

PRÁVĚ TEĎ VELETRŽNÍ TÝDEN! SLEVA 22 % + DOPRAVA ZDARMA NA VŠE

Naučte se SQL za 28 dní

Stačí hodina denně

Arie D. Jones, Ron Plew, Ryan K. Stephens


Hodinu studia každý den SQL umím za měsíc jen.
Věnujte hodinu denně SQL a za 28 dní získejte znalosti, pomocí kterých zvládnete efektivně pracovat nejen s dotazy a tabulkami. Kniha postupuje od základů přes složitější operace až po komplexní postupy. Každá lekce je zakončena krátkým shrnutím a zopakováním, následované otázkami a odpověďmi, kvízem a praktickým cvičením. Nově nabyté informace si tak můžete ihned ověřit v praxi.

Detailní informace

Žánr databáze
Jazyk čeština
Původní název Sams Teach Yourself SQL in one hour a day
Počet stran 728
EAN 9788025127001
Datum vydání 05.03.2012
Věk od 15
Formát 167x225 mm
Nakladatelství COMPUTER PRESS
Hmotnost 1,112
Typ Kniha
Vazba brožovaná lepená

Páté, aktualizované vydání bestselleru Naučte se SQL za 21 dní přináší komplexní přehled SQL vysvětlený na mnoha praktických příkladech. Probírá všechna důležitá témata a nezapomíná ani na užitečné přehledy příkazů a funkcí. Nehledejte už další knihy o SQL, tato obsahuje vše potřebné.

Stačí hodina denně a za necelý měsíc projdete jazykem SQL od úplných základů a jednoduchých dotazů přes vytváření a správu tabulek, tvorbu pohledů až k pokročilým operacím, jako jsou spouštěče, dočasné tabulky nebo otázka zabezpečení databáze. Každá z 28 lekcí je zakončena stručným přehledem, otázkami a odpověďmi, kvízem a cvičením, které vám pomohou čerstvě nabyté znalosti rychle upevnit a vyzkoušet. Kniha nevyžaduje žádné předchozí znalosti, na rozdíl od mnoha jiných podobných příruček pokračuje v tématech a probírá oblasti, které konkurence ani nezmiňuje. Publikace vás mimo jiné naučí, jak:

- Pracovat s dotazy, výrazy, podmínkami a operátory

- Maximálně využít vestavěných funkcí

- Udržovat databázi v bezchybném stavu

- Operativně manipulovat s daty

- Využívat pokročilých nástrojů (procedury, kurzory)

- Ladit dotazy a napojit databázi na další aplikace

- Zvládnout různé implementace jazyka SQL

O autorech:

Ryan Stephens a Ron Plew jsou zakladateli společnosti Perpetual Technologies, Inc., která se specializuje na poradenství v oblasti databází. Vedou tým vysoce kvalifikovaných administrátorů, kteří spravují databáze klientů po celém světě, a jsou autory více než dvanácti publikací zaměřených zejména na SQL.

Arie D. Jones je autorem řady odborných knih o databázích, pravidelně vystupuje na odborných konferencích a vede jeden z týmů ve společnosti svých spoluautorů.

Hodnocení čtenářů

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM