Microsoft Office Project | Albatrosmedia.cz
EN

Microsoft Office Project

Hotová řešení

Karel Hyndrák


Základy a 20 případových studií
Nejoblíbenější program sady Office nabízí nekonečné možností využití. V běžných přiručkách k nim však vede zdlouhavá cesta. Naučte se využít Excelu v každodenní praxi jednoduchým a praktickým způsobem bez zbytečné teorie. Ve více než 120 řešeních se naučíte využívat Excelem nejen ke tvorbě a provazování běžných tabulek a seznamů, ale též k provádění finančních a jiných výpočtů či tvorbě grafů a kontingenčních tabulek.

Detailní informace

Jazyk čeština
Počet stran 312
EAN 9788025116814
Datum vydání 26.09.2007
Věk od 15
Formát 167x225 mm
Nakladatelství COMPUTER PRESS
Hmotnost 0,56
Typ Kniha + CD
Vazba brožovaná lepená

Microsoft Project je relativně průhledný systém, vycházející z obyčejného selského rozumu. Jeho uživatelům tak obvykle nedělá problémy pochopit jeho ovládání, ale spíše co, kdy a proč při plánování, sledování či řízení projektů dělat. Proto vám přicházíme vstříc s knihou silně zaměřenou na praktickou aplikaci Projectu. Program je potřeba chápat jako prostředek, nikoli jako cíl práce – právě tak se k věci staví autor, zkušený manažer i školitel. Cílem jeho knihy je umožnit vám ihned, bez velkého učení, zvládnout s pomocí počítače jednoduché projekty a získat průpravu pro řízení dalších, složitějších.

V knize si najdou okamžitě to své začátečníci i zkušenější uživatelé. Můžete ji začít číst podle potřeby kdekoli, důležité informace či obrázky jsou opakovaně připomenuty. Těžiště spočívá ve 20 vzájemně nezávislých případových studiích, jejichž obtížnost pozvolna stoupá. Měli byste si mezi nimi najít tu, která bude vašim podmínkám dostatečně blízká.

Na jejich příkladě se naučíte či pochopíte:

- Základy řízení projektů obecně a v prostředí programu Microsoft Project (libovolné verze 2000 až 2007)

- Metody plánování projektu, definici problému k řešení, myšlenkové mapy

- Zdroje (lidské, materiálové, finanční), jejich hledání a vyvažování

- Problémy realizace projektu

- Analýzu PERT, síťové diagramy, řízení rizik

- Využití sestav, maker a dalších nástrojů

- Možnosti spolupráce týmu

- Návaznost na Project Server

Knihu uzavírají užitečné přílohy pro začátky i každodenní práci: přehled zobrazení, tabulek, filtrů, polí a příkazů Projectu, novinek verze 2007 aj.

Nedílnou součástí knihy je CD, na němž najdete soubory projektů popisovaných v knize i přímo software pro jejich vyzkušení:

- Microsoft Office Project Professional 2007 CZ (180-denní verze)

- Mindjet MindManager 7 (5-denní a 21-denní)

- Inspiration 8 (30-denní)

- pdfFactory 3.17 CZE (tiskne malou reklamu firmy FinePrint Software)

O autorovi:

Ing. Karel Hyndrák je absolventem elektrotechnické fakulty ČVUT se specializací na ekonomiku a řízení. Pracoval jako poradce pro zahraniční investory, dříve též jako ředitel vydavatelství, obchodní ředitel stavební firmy či vedoucí marketingu BMW v ČR. Nyní je nezávislým poradcem a lektorem v oblasti projektového řízení a marketingu (www.skolime.cz). Je certifikovaným lektorem České marketingové společnosti a členem Asociace trenérů a konzultantů managementu. Je autorem čtyř knih o Microsoft Projectu.

Ke stažení

pdf Obsah.pdf

Uživatelské hodnocení

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM