EN

Digitální fotografie v Zoner Photo Studio 8

Michal Politzer


Cesta k dokonalým fotografiím s Zoner Photo Studio.
Kniha vás seznámí se základními úpravami, vysvětlí neznámé pojmy, pomůže vám fotografie utřídit do fotoalb, popsat a vypálit jako kolekci na CD nebo publikovat na webu. Koupí knihy získáte možnost nainstalovat si plnou verzi Zoner Photo Studio 8 Classic, jejíž registrační číslo společnost Zoner pro čtenáře v knize uvolnila. Lze je použít při registraci zkušební verze, která je na přiloženém CD.

Detailní informace

Jazyk čeština
Počet stran 168
EAN 9788025110652
Datum vydání 31.05.2006
Věk od 15
Formát 167x225 mm
Nakladatelství COMPUTER PRESS
Hmotnost 0,32
Typ Kniha + CD
Vazba brožovaná lepená

Pořizování fotografií digitálním fotoaparátem zcela změnilo jejich zpracování a přineslo nové možnosti využití osobního počítače.

K plnému využití všech možností potřebujete také dokonale ovládnout a využít kvalitní software. Mimořádně pohodlné prostředí pro práci s digitálními fotografiemi nabízí program Zoner Photo Studio 8, nástupce úspěšného programu Zoner Media Explorer s nebývale rozsáhlou nabídkou funkcí. V této knize se naučíte nejen prohlížení digitálních fotografií, jejich organizování do alb, tisk nebo tvorbu webových galerií, ale také úpravy fotografií.

Publikace se ovšem neomezuje jen na popis tohoto programu. Najdete zde i kapitoly věnované technice digitální fotografie a základním fotografickým pojmům. Zkušený autor uvádí do problematiky srozumitelně i začínající uživatele.

Díky zvláštní laskavosti společnosti Zoner software naleznete v této knize registrační kód, který vám umožní zaregistrovat si zkušební verzi Zoner Photo Studio 8 Professional jako plnou verzi Zoner Photo Studio 8 Classic.

Z obsahu:

- úpravy podexponovaných, přeexponovaných nebo jinak poškozených snímků

- odstranění efektu červených očí, narovnání kácejících se budov a další pokročilé efekty

- efektivní tisk

- tvorba a vypalování fotogalerií na CD

Na CD naleznete zkušební verzi Zoner Photo Studio 8 s možností registrace na plnou verzi Classic, Picasa 2, IrfanView 3.98, Photo Resizer a další užitečné programy

O autorovi:

Michal Politzer působil řadu let jako šéfredaktor nejčtenějšího počítačového časopisu Computer, v současné době je publisherem v sekci médií společnosti Computer Press. Úspěšně vystudoval obor Matematická informatika na Masarykově univerzitě v Brně a má řadu praktických zkušeností nabytých během mnoha let práce s počítači na platformě Windows i Mac OS. Je také autorem bestselleru 1001 tipů a triků pro Microsoft Windows XP nebo knihy Posloucháme hudbu v programu Windows Media Player 9.

Ke stažení

pdf Obsah.pdf

Hodnocení čtenářů

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM