EN

PRÁVĚ TEĎ! LETNÍ DNY DOPRAVY ZDARMA  + SLEVA 20 % NA VŠE


Systémy, Aplikace, Produkty: SAP
Jste uživatelem SAPu nebo jeho správcem? Chcete se naučit efektivně využívat nejrozšířenější informační systém ve vaší pracovní praxi? Kniha se mimo názorného a praktické popisu možností systému SAP věnuje též všem jeho modulům. Na imaginárním podniku, vás však především naučí SAP používat i spravovat v rámci běžných podnikových procesů a nutných operací. Detailně je probráno i nastavení systému.

Detailní informace

Jazyk čeština
Počet stran 736
EAN 9788025117507
Datum vydání 18.12.2007
Věk od 15
Formát 167x225 mm
Nakladatelství COMPUTER PRESS
Hmotnost 1,26
Typ Kniha
Jste uživatelem SAPu nebo jeho správcem? Chcete se naučit efektivně využívat nejrozšířenější informační systém ve vaší pracovní praxi? Tato publikace názornou a praktickou formou představuje podrobně možnosti systému SAP R/3. Výklad se věnuje nejen všem modulům systému, ale na imaginárním podniku, jenž SAP využívá, vás především naučí SAP používat i spravovat v rámci běžných podnikových procesů a nutných operací. Detailně je probráno i nastavení systému. Autoři v publikaci probírají kromě jiných tato témata: - Zavádění systémů ERP - Jednotlivé komponenty a možnosti přizpůsobení systému - Uživatelský koncept systému SAP R/3 - Organizace personálu - Nákup, controlling, likvidace faktur - Plánování nákladů na výrobek, kontrola disponibility - Odbyt a řízení úvěru - Koncepty finančního účetnictví v systému SAP R/3 - Technologická infrastruktura - Nastavení customizingu systému Kniha je koncipována tak, aby dobře sloužila pro lepší orientaci v systému běžným uživatelům SAP R/3, ale i zkušenějším správcům. Díky komplexní případové studii procházející celou knihou a tím i všemi podnikovými procesy se tento kompletní průvodce stane užitečným rádcem každého uživatele systému SAP. O autorech: Prof. Detlev Frick byl konzultantem SAPu v poradenské firmě v Düsseldorfu a projektmanažerem skupiny SAP/DMS v T-Systems Nova GmbH v Essenu. Vyučuje podnikovou informatiku na univerzitě v Mönchengladbachu. Prof. Andreas Gadatsch se věnuje IT managementu, je konzultantem v oblasti podnikových procesů a zajišťuje zavádění a správu informačních systémů typu SAP.

Uživatelské hodnocení

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit

Budete to vědět jako první!

Zajímá Vás, jaký knižní hit právě vychází, na jaké zboží je výhodná sleva, jaká běží soutěž o ceny? Přihlášením k odběru našich e-mailových novinek souhlasíte se zpracováním osobních údajů.