EN

💥POUZE DNES💥 Zadejte kód VIKEND100 a získáte slevu 100 Kč při nákupu nad 500 Kč

Moje léto v Řecku

Mandy Baggotová


Žhavá letní romance z nejkrásnějších míst v Řecku!
Becky svou práci miluje nade vše. Vyrábí pro své klienty sendviče přímo na míru jejich chutím. Když se však zle nepohodne se svojí sestrou, je nejvyšší čas odpočinout si na dovolené. Díky šťastné náhodě Becky padne do oka inzerát na hlídání vily na řeckém ostrově Korfu, a tak neváhá a jde balit kufry. V letadle se seznámí s charismatickým Eliasem, kterému však o sobě neřekne pravdu. A kolotoč nešťastných náhod se roztáčí. Doletí vůbec Becky na Korfu?
Jiné dostupné formáty:

Detailní informace

Jazyk čeština
Původní název My Greek Island Summer
Původní jazyk angličtina
Překladatel Andrea Procházková
Počet stran 440
EAN 9788026448051
Datum vydání 20.07.2023
Věk od 15
Formát 145x205 mm
Nakladatelství CPRESS
Hmotnost 0,604
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Becky právě získala vysněnou práci – má za úkol hlídat luxusní vilu na ostrově Korfu. Co může být lepšího než šest týdnů ležet u nekonečného bazénu s výhledem na nádherné vody Jónského moře a při tom si léčit zlomené srdce.

Elias Mardas se vrací na své rodné Korfu kvůli práci a zároveň doufá, že se vypořádá se svými osobními démony. Po pozdním příletu do Athén musí Becky a Elias strávit noc v řeckém hlavním městě. Kolotoč nešťastných náhod ale nebere konce, když musí při příštím letu nouzově přistát na Kefalonii, Becky se musí rozhodnout, zda se nechá pohltit dobrodružstvím a jejím nádherným společníkem, který jako by jí byl vržen do cesty samotným osudem, nebo se bude stále bát neznáma..

Když konečně dorazí na krásný řecký ostrov Korfu, Becky je šťastná, že může Eliase hodit za hlavu a pokračovat v dobrodružství. Dokud se jí však nečekaně neobjeví ve vile...

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Hodnocení čtenářů

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM