EN

PRÁVĚ TEĎ VELETRŽNÍ TÝDEN! SLEVA 22 % + DOPRAVA ZDARMA NA VŠE

Příběhy čtvrtí: Vinohrady

Johana Fundová


Objevte zajímavá zákoutí a atmosféru moderní pražské čtvrti
Vznešené a energické, rezidenční i poklidné. Takové jsou pražské Vinohrady, jejichž ulice lemují honosné činžovní domy, prvorepublikové vily a nespočet kaváren či restaurací. Podlehněte kouzlu jedné z nejznámějších čtvrtí hlavního města! V této moderní publikaci najdete tipy na pozoruhodná místa, která pulzují životem a naprosto vás okouzlí. Jedinečný charakter Vinohrad poznáte i prostřednictvím třinácti rozhovorů s jejich zajímavými obyvateli.
Jiné dostupné formáty:

Detailní informace

Jazyk čeština
Počet stran 216
EAN 9788026448815
Datum vydání 28.09.2023
Věk od 13
Formát 145x205 mm
Nakladatelství CPRESS
Hmotnost 0,388
Typ Kniha
Vazba brožovaná lepená

Současné a různorodé, živoucí a měnící se. Takové se autorka snažila zachytit Vinohrady ve své knize. Popisných a faktografických publikací o pražských čtvrtích, kde se o jejich historii dozvíte každý detail, jistě vzniklo už mnoho – a jejich tvůrci odvedli skvělou práci. V této knize se ovšem zaměříme na Vinohrady dnešní. To neznamená, že by snad autorka opomenula známé stavby nebo vývoj čtvrti. Hlavním cílem ovšem bylo nahlédnout na Vinohrady pohledem člověka, který ve čtvrti žije a zároveň si ji užívá – kouká kolem sebe, navštěvuje nově vznikající podniky, těší se z kulturních akcí, objevuje zapomenutá místa a raduje se ze zajímavostí, které se o čtvrti dozvídá. I proto je každá kapitola obohacena delším tematickým rozhovorem, ať už o současnosti, nebo historii Vinohrad.

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Hodnocení čtenářů

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
Autor knihy
Johana Fundová

Johana Fundová

Autorka bestselleru Devadesátky!, navazující publikace Milénium! a románu Hezký, ale narovnej se. Zakladatelka populární facebookové a instagramové stránky Pure devadesátky, na které dlouhodobě sbírá fenomény, srdcovky a bizáry 90. let a milénia. Pochází z Prahy, ráda objevuje nová místa či neznámá pražská zákoutí a poslední dekádu žije na Vinohradech, které jsou zároveň její nejoblíbenější pražskou čtvrtí. Profesně se věnuje online marketingu a webovému obsahu.
Zobrazit profil autora
NAPIŠTE NÁM