EN

Zoufalky

aneb Rande jak cyp

Ivana Hlubinková Kožmínová


Satirické příběhy žen očekávajících lásku, něhu, dobrý sex a trochu toho finančního zabezpečení. A zatím se jim do cesty pletou jen chlapi bez charakteru, peněz a hlavně bez koulí.
„Pokud někdy svěsím hlavu, tak jenom proto, abych obdivovala své lodičky.“ Společné motto žen, kterým je lehce přes třicet, jsou úspěšné, krásné, inteligentní a zatraceně sexy. Očekávají lásku, něhu, dobrý sex a trochu toho finančního zabezpečení. A zatím se jim do cesty připletli jen chlapi bez charakteru, peněz a hlavně bez koulí. Jak a kde potkat toho pravého? Sarkastický a hlavně pravdivý příběh žen, které vzaly budoucnost do svých rukou a vydaly se na lov pana Božského.
Jiné dostupné formáty:

Detailní informace

Jazyk čeština
Počet stran 200
EAN 9788076910010
Datum vydání 30.01.2023
Věk od 18
Formát 145x205 mm
Nakladatelství Pointa
Hmotnost 0,255
Typ Kniha
Vazba brožovaná lepená

"Pokud někdy svěsím hlavu, tak jenom proto, abych obdivovala své lodičky."

Společné motto žen, kterým je lehce přes třicet, jsou úspěšné, krásné, inteligentní a zatraceně sexy. Očekávají lásku, něhu, dobrý sex a trochu toho finančního zabezpečení. A zatím se jim do cesty připletli jen chlapi bez charakteru, peněz a hlavně bez koulí. Jak a kde potkat toho pravého? Sarkastický a hlavně pravdivý příběh žen, které vzaly budoucnost do svých rukou a vydaly se na lov pana Božského. Kam zmizeli muži s velkým M? Je možné potkat lásku v českých seznamkách?

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Hodnocení čtenářů

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM