EN

Čtenářský diář 2023

Daniel Fiala


Nejlepší společník každé knihomolky a knihomola!
Čtenářský diář 2023 Databáze knih – nejlepší parťák nejen v organizaci čtenářského roku 2023! Tento týdenní diář v sobě ukrývá dostatek prostoru na vaše sny, plány a úkoly, najdete v něm také všechna témata nové Čtenářské výzvy. Bonusem je tentokrát čtenářská anketa, v níž na dotazy ohledně své oblíbené četby odpovídají významní čeští autoři (Alena Mornštajnová, Kateřina Tučková, Jáchym Topol, Michal Viewegh a další) a na závěr dokonce i jedna oblíbená autorka zahraniční.

Detailní informace

Ilustrátor Matěj Pospíšil
Jazyk čeština
Počet stran 160
EAN 8594050434394
Datum vydání 01.09.2022
Věk od 12
Formát 145x205 mm
Nakladatelství CPRESS
Hmotnost 0,326
Typ Kalendář, diář
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Čtenářský diář 2023 Databáze knih – nejlepší parťák nejen v organizaci čtenářského roku 2023!

Tento nápaditě ilustrovaný týdenní diář v sobě ukrývá dostatek prostoru na vaše sny, plány a úkoly, najdete v něm také všechna témata nové Čtenářské výzvy.

Bonusem je tentokrát čtenářská anketa, v níž na dotazy ohledně své oblíbené četby odpovídají významní čeští autoři (Alena Mornštajnová, Kateřina Tučková, Bianca Bellová, Petra Dvořáková, Michaela Klevisová, Petra Soukupová, Eva Kollerová – Střihavková, Jáchym Topol, Michal Viewegh, Miloš Urban, Ladislav Zibura, Josef Formánek a na závěr dokonce i jedna oblíbená autorka zahraniční.

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Hodnocení čtenářů

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM