EN

Šašek vtipťápek

Andrej Kolenčík, Tomáš Grečko


Dětská komiksová kniha Šašek Vtipťápek vznikla podle příběhů a kreseb, které autoři společně vytvářeli ještě na základní škole.
Komiksová kniha pro odrostlejší děti a mládež Šašek Vtipťápek vznikla podle příběhů a kreseb, které autoři společně vytvářeli ještě na základní škole. Kromě hlavních postav, jedovatě ironického a ke králi vždy kritického, ale nikdy zlého Šaška Vtipťápka a ne příliš dobrého krále Artura, v komiksu hostují David Lynč, Lola Holobridžida, pan zločinec Fantomas, dráček Rocky a jiné hvězdy. Kniha pravděpodobně obsahuje i mnoho poučných a morálně výpravných příběhů, a to není vtip. Tak hurá do království Tramtárie

Detailní informace

Žánr komiks
Jazyk čeština
Překladatel Jakub Pavlovský
Počet stran 136
EAN 9788075581990
Datum vydání 06.06.2022
Věk od 8
Formát 210x280 mm
Nakladatelství Meander
Edice Pro Emu
Hmotnost 0,348
Typ Kniha
Vazba vázaná s potahem z jiného materiálu

Komiksová kniha pro odrostlejší děti a mládež Šašek Vtipťápek vznikla podle příběhů a kreseb, které autoři společně vytvářeli ještě na základní škole. Kromě hlavních postav, jedovatě ironického a ke králi vždy kritického, ale nikdy zlého Šaška Vtipťápka a ne příliš dobrého krále Artura, v komiksu hostují David Lynč, Lola Holobridžida, pan zločinec Fantomas, dráček Rocky a jiné hvězdy. Kniha pravděpodobně obsahuje i mnoho poučných a morálně výpravných příběhů, a to není vtip. Tak hurá do království Tramtárie!

Uživatelské hodnocení

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM