EN

Slzy bohyně

Natálie Rosičová


Sbírka lyrickoepických básní plných vnitřních pocitů žen. O těžkých životních situacích, o věcech neobvyklých, ale i o těch, které jsou jejich neoddělitelnou součástí.
Ženy ve svém životě snášejí mnoho utrpení a bolesti, a to jak psychické, tak fyzické. Utrpení, které je jejich přirozenou součástí, ale i utrpení, které jim působí okolní svět. Přes to všechno ale stále odhodlaně stojí a nevzdávají se v bojích současných ani budoucích. Sbírka básní Slzy bohyně je věnována všem ženám, které v životě zažily jakékoliv trápení či bolest, a i když to už mnohokrát chtěly vzdát, sebraly všechny své síly a postavily se světu a někdy i sobě samým se vztyčenou hlavou.
Jiné dostupné formáty:

Detailní informace

Žánr poezie
Jazyk čeština
Počet stran 48
EAN 9788076509429
Datum vydání 06.03.2023
Věk od 15
Formát 115x185 mm
Nakladatelství Pointa
Hmotnost 0,053
Typ Kniha
Vazba brožovaná lepená

Ženy jsou prazvláštní bytosti. Ve svém životě snášejí mnoho utrpení a mnoho bolesti, a to jak psychické, tak fyzické. Utrpení, které je jejich přirozenou součástí, ale bohužel i utrpení, které jim působí okolní svět. Přes toto všechno ale stále odhodlaně stojí a nevzdávají se v bojích současných ani budoucích. Sbírka básní Slzy bohyně je věnována všem ženám, které v životě zažily jakékoliv trápení, jakoukoliv bolest, a i když to už mnohokrát chtěly vzdát, sebraly všechny své síly a postavily se světu a někdy i sobě samým se vztyčenou hlavou.

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Hodnocení čtenářů

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM