EN

Princezna Rošťanda a záchodová slůvka

Elina Hirvonenová


Humorný příběh pro všechny rodiny, které mají své lepší a horší dny
Prázdniny skončily a je čas nastoupit znovu do školky. První den je Rošťanda jako na trní, hrozně moc se jí chce čůrat a v hlavě se jí rojí samá záchodová slůvka. Dopadne to neslavně a Rošťanda má sto chutí utéct do Afriky. Nakonec to ale zkusí jinak a zabalí si s sebou divotvorný prášek, korálky se superschopnostmi a zázračný rozprašovač… Pomohou jí kouzla i tentokrát?
Jiné dostupné formáty:

Detailní informace

Ilustrátor Mervi Lindmanová
Jazyk čeština
Původní název Princess Rascal AND THE POTTY WORDS
Původní jazyk angličtina
Překladatel Jitka Hanušová
Počet stran 44
EAN 9788026449072
Datum vydání 25.09.2023
Věk od 3
Formát 195x224 mm
Nakladatelství CPRESS
Hmotnost 0,273
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Rózinka je malá holčička s velikou fantazií. Představte si, jaké má v pokojíčku schované poklady! Tak například čarovný prstýnek, který ji může přenést, kam si bude přát, divotvorný prášek a několik princeznovských korun s kouzelnou mocí. Potřebuje je, když musí rozlousknout nějaký oříšek. A to se stává docela často.

Prázdniny skončily a je čas nastoupit znovu do školky. První den je Rošťanda jako na trní, hrozně moc se jí chce čůrat a v hlavě se jí rojí samá záchodová slůvka. Dopadne to neslavně a Rošťanda má sto chutí utéct do Afriky. Nakonec to ale zkusí jinak a zabalí si s sebou divotvorný prášek, korálky se superschopnostmi a zázračný rozprašovač… Pomohou jí kouzla i tentokrát?

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Hodnocení čtenářů

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM